הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

ברוכים הבאים למשתכנים החדשים בפרויקט "מגדלי הנחל" באחיסמך
חדשות

ברוכים הבאים למשתכנים החדשים בפרויקט "מגדלי הנחל" באחיסמך

 

בימים הקרובים צפויים תושבים חדשים להיקלט בלוד, בפרויקט "מגדלי הנחל" (מחיר למשתכן) בשכונת אחיסמך בלוד. לקראת האכלוס, אנו מפרסמים את פירוט הרחובות ומספרי הבתים בפרויקט, כדי לאפשר לדיירים לעדכן את כתובותיהם במשרד הפנים.

מדובר בפרויקט הראשון בלוד  בשיטת "מחיר למשתכן", במסגרתו הוקמו 376 יח"ד אשר נמכרו לזוגות צעירים מתוך העיר ומחוצה לה, לציבור כללי וחילוני, וינוהל בנפרד מהקריה הדתית חרדית.

בט"ו בשבט אשתקד, לפני קצת פחות משנה, יזם ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, כנס עם רוכשי הדירות בפרויקט, בהשתתפות כל גורמי המקצוע, כמי שרואה חשיבות רבה בקשר הישיר והבלתי אמצעי עם התושבים החדשים, וזאת כדי להשיב לשאלותיהם, להקל עליהם בהמשך את הבירוקרטיה ולאפשר את קליטתם בצורה טובה ויעילה.

ראש העיר עו"ד יאיר רביבו: "ברוכים הבאים ללוד. לוד מתחדשת גם בתושבים חדשים. האכלוס הצפוי חייב את העירייה להיערכות מתאימה במטרה ליצור עם הרוכשים בפרויקט דיאלוג ישיר, לפתח מערכת יחסים מזינה בינם לבין העירייה של נתונים וצרכים, ולהעניק להם תחושת ביטחון ומעורבות מתמשכת לאורך כל התהליך עד לאכלוס הפרויקט, וכמובן גם לאחריו. יחד בע"ה, ניטע שורשים בלוד".

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום