הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

תיכון עתיד למדעים בלוד בצמרת התיכונים בישראל
חדשות

תיכון עתיד למדעים בלוד בצמרת התיכונים בישראל

בתמונה: תלמידי עתיד למדעים, בצמרת הישגי הבגרות בישראל

 כך עולה מנתוני ציוני בחינות הבגרות בכלל מקצועות הלימוד, שפורסמו בסוף השבוע האחרון באתר YNET של ידיעות אחרונות. תיכון עתיד למדעים לוד, בצמרת התיכונים במרבית מקצועות הלימוד. גאולה סתי, מנהלת התיכון, אמרה בהתייחסה להצלחת תלמידיה כי "יש לנו צוות מורים שעושה עבודתו נאמנה מאוד, מורים מאוד מגויסים, ומהצד השני אמצעי הוראה מגוונים, אנחנו עובדים בתוך מעבדות, משלבים עבודה מחוץ לבית הספר, מכניסים פרויקטים מיוחדים בתוך יום הלימודים שמפתחים את היכולות של התלמידים כמו מועדון דיבייט, במסגרתו הם לומדים איך להתבטא, להציג עמדה, להיות אוביקטיביים.

עוד ציינה כי "מעבר לכך, יש לנו פעילות קהילתית ענפה שכוללת פעילות התנדבותית רגילה ופעילות חינוכית לימודית. למשל, הקמנו מרכז למידה שתלמידים שלנו עוזרים במדעים לתלמידי לוד בבתי הספר היסודיים. אין פה רק למידה ושיעורים, אלא משהו יוצר הוליסטי שכולל התנדבות ומנהיגות. המפגש הזה מביא את התלמיד ללמידה מתחושה ש'אני לא צריך ללמוד רק לבגרות".

ראש העיר עו"ד יאיר רביבו מסר את ברכתו והערכתו על הישגי בית הספר אשר מוסיפם כבוד לעיר ולמערכת החינוך הנפלאה שבה. "ברכותיי לתיכון עתיד למדעים על עשייה חינוכית נפלאה הראויה להוקרה והערכה", אמר ראש העיר, "הישגי בית הספר בצמרת המצטיינים בישראל, מגדירים את השליחות, הייעוד והאתגר של החינוך בלוד והחדרת מוטיבציה גבוהה לתלמידיהם. יישר כח ואחולי המשך הצלחה".קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום