הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

נשות לוד בקדמת הבמה באירוע תמיד אישה בגני אביב
חדשות

נשות לוד בקדמת הבמה באירוע תמיד אישה בגני אביב

תצוגת אופנה מרהיבה של המעצבת הלודאית רונית שלוש

בשבוע שעבר התקיים במתנ"ס גני אביב אירוע מיוחד לנשות לוד אשר חגגו בערב נשים מיוחד- 'תמיד אישה'. כ-300 נשים חגגו ערב עוצמתי מחבר ומעצים שמהותו היה לפנק, לפנק, לפנק. הערב היה גדוש ומלא כל טוב, כיבוד עשיר, דוכני מכירה של מזון ואופנה.

הנשים נהנו מאווירה טובה ומוזיקה כיפית. הערב כלל מופע פתיחה מקצועי של להקת ההיפ הופ הייצוגית הפועלת במתנ"ס גני אביב " silent water" בכוראוגרפיה של שי שיטרית וניהול אומנותי של מורן מרי. לאחר מכן התקיימה תצוגת אופנה של מעצבת ההוט קוטור רונית שלוש, תושבת העיר לוד. התצוגה נערכה בהשתתפות דוגמניות תושבות העיר לוד, איפור ע"י המאסטרית ג'קלין כהן, עיצוב שיער ע"י הדר שרביט. הקהל יצא מגדרו למראה השמלות המעוצבות והיפות וקיבל במחיאות כפיים סוערות את הדוגמניות.  לסיום הערב, הדובדבן שבקצפת –מופע סטנד אפ של האומנית ליטל שוורץ שהצחיקה את הנשים עד דמעות, וכן שי מתוק שהוענק לכל אישה.

הערב נפתח על ידי ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו, שפועל רבות למען קידומן של נשים. בדבריו הודה לשותפים הרבים שעמלו, ובזכותם נשות לוד זכו ליהנות מערב מושקע זה וציין כי גם בעתיד יתקיימו תכניות למען נשות העיר.

מורן מרי דבש, רכזת תרבות ומחול במתנ"ס גני אביב, ומוטי אלון, מנהל המתנ"ס, שהפיקו את האירוע, ביקשו להודות לעיריית לוד, למשרד לפיתוח הפריפרית הנגב והגליל ומשרד הקליטה, וכן לשותפים:  אושרת אהרון - רכזת קליטה עירונית אשר עמלה רבות להצלחתו, אלווירה קוליחמן - חברת המועצה המשנה לראש העיר ומחזיקת תיק הקליטה ותיק נשים, אפרת אברהם - יועצת ראש העיר למעמד האישה, אורלי דהן- מנהלת האגף לשילוב חברתי, רון גלבוע- מנהל המחלקה לשירותי קהילה, ושולי יחיאל  - רכזת נשים עירונית מהמחלקה לשירותי קהילה וקליטה, לצוות רשת המתנ"סים בראשותו של אבי גיל, אורית עופר ונעמי מיוחס.

כמו כן ביקשו להודות לנשים שהקימו דוכנים בערב: הקייטרינג החלבי של סימון, אבלין עיצובים, ורה קוסמטיקה, נטלי פלור בוטיק, העוגות של טניה,  ניני בת סגל קוסמטיקה אורגנית ודיקור , ובוטיק se-ra .

הנשים שהשתתפו באירוע ביקשו להודות לראש העיר ולצוות המארגנים וציינו שנהנו מאוד וכי האירוע היה מיוחד ומושקע , כאחד האירועים היפים שהתקיימו בעיר.

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום