הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

מתכוננים למרוץ לוד ה-5
חדשות

מתכוננים למרוץ לוד ה-5

בתמונה: קבוצת רצי דני לוד בהם מנכ"ל העירייה אהרון אטיאס מתכוננים למרוץ לוד ה-5

נציגות גדולה לעיר לוד תשתתף באליפות ישראל במרתון טבריה, המהווה למעשה את האליפות הרשמית של ישראל במרתון למרחק של 42.195 ק"מ.

בחודשים האחרונים התאמנו 15 מתושבי לוד בהם מנכ"ל העירייה אהרון אטיאס, לתחרות היוקרתית במסגרת קבוצת הריצה של "רצי דני לוד" שהוקמה לזכר דני גונן הי"ד תושב העיר שנרצח בפיגוע לפני כשנתיים וחצי.

"מסתבר שלהיות מרתוניסט זה אופי. יחד עם זאת כל אחד יכול להתחיל לרוץ ולהגיע למרחקים ארוכים גם אם היום הוא בקושי עושה הליכה או רץ למרחקים קצרים של עד 2-3 קמ", הסביר גלעד פולק תושב העיר אשר יזם את קבוצת הריצה יחד עם המאמן הבכיר רונן שרון. "במשך שלוש השנים האחרונות אנו פוגשים תושבים מלוד שהחלו את דרכם בעולם הריצה כאשר הציבו לעצמם יעדים ממש בסיסים כמו להתמיד, להגיע לרוץ 5 ק"מ או 10 ק"מ ואחרי כמה חודשים במסגרת האימונים של הקבוצה מצליחים לפרוץ את הגבולות של עצמם ומגיעים לתוצאות ומרחקים שמעולם לא האמינו שיצליחו לעשות"

האימונים למרתון טבריה כללו אימוני טכניקה וסיבולת, ריצות ארוכות בכל שבוע ע"פ תוכנית. זו מסגרת מחייבת שיוצרת אצל הרצים מסוגלות וכן חוסן מנטלי שבא לידי ביטוי גם בחיי היום יום.

בעוד כחודש יתקיים מרוץ לוד ה-5. קבוצת הריצה רצי דני לוד תערוך הכנה ללא תשלום לכל המעוניין להגיע למטרות מוכן. ניתן לחפש אותם בפייסבוק "רצי דני לוד".קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום