הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

אליפות ראשונה לאלינה ברגלסון מלוד בטורניר בינלאומי בקפריסין בענף הבדמינטון
חדשות

אליפות ראשונה לאלינה ברגלסון מלוד בטורניר בינלאומי בקפריסין בענף הבדמינטון

בתמונה:  אלינה ברגלסון הלודאית במקום הראשון בטורניר הבינלאומי בקפריסין

בשבוע שעבר התקיימה אליפות בינלאומית לנוער בקפריסין בענף הבדמינטון, בה השתתפו ילדים ה-10 מדינות בהן רוסיה, איטליה, הונגריה, פורטוגל, יוון, רומניה, קפריסין, גאורגיה וישראל.

אלינה ברגלסון, בת ה-10 תושבת גני יער בלוד, תלמידת כיתה ה' ושחקנית מועדון מכבי לוד, זכתה במקום הראשון לראשונה באליפות בינלאומית. מתוך משלחת של 10 ילדים מישראל, אלינה הייתה היחידה לזכות במקום ראשון.

אלינה הפגינה עליונות מוחלטת מול יריבותיה לאורך התחרות. בגמר נזקקה למעט יותר מאמץ אך הצליחה לגבור על יריבתה קטרינה ספירידופולו מיוון (21:18 ; 21:15).

בתחרויות האחרונות שהתקיימו בארץ הוכיחה אלינה שהיא קורצה מחומר של אלופים. באליפות אשדוד U-13 זכתה במקום הראשון, וכן בתחרויות "ליגה אישית" של האיגוד, שם היא מנצחת בנים ובנות מעל גילה, היא מדורגת 9-10 עד גיל 15.

כיום אלינה היא ההבטחה הגדולה והנציגה הבאה של לוד. מאמנה ששהה בזמן התחרות בסיור לימודי בבדמינטון בהודו, היה בטוח שאלינה תייצג את לוד בכבוד גדול והוא צופה לה עתיד לא פחות מהנציגה הבכירה של לוד, דנה דנילנקו, שכנראה תהיה הנציגה הראשונה מלוד (והבדמינטון בישראל בכלל), באולימפיאדת 2018 לנוער שתתקיים בארגנטינה.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום