הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

לוד אירחה את גמר טורניר "מדינת הכדורגל" לזכרו של השחקן אבי כהן
חדשות

לוד אירחה את גמר טורניר "מדינת הכדורגל" לזכרו של השחקן אבי כהן

מאיר אליהו מנהל אגף הספורט מברך את הקבוצות. לידו דורית כהן רעייתו של אבי כהן

הקבוצות המשתתפות בגמר מדינת הכדורגל

יש אליפות, שמחת המנצחים במדינת הכדורגל

 

חגיגת ספורט אמיתית ציפתה לאוהדי הכדורגל מלוד ומכל הארץ. העיר לוד אירחה ביום חמישי האחרון את גמר הטורניר הענק של "מדינת הכדורגל" לזכרו של השחקן אבי כהן, במסגרתו השתתפו 226 קבוצות ב-650 משחקי כדורגל הוגן, ללא שופטים.

למעלה מ-3,000 שחקנים מכל רחבי הארץ, נטלו חלק במשחקים. לראשונה החליטו מארגני טורניר "מדינת הכדורגל" לקיים את משחקי הגמר באצטדיון העירוני בלוד ובשני מגרשי האימונים הסמוכים.

הטורניר אורגן בשיתוף משרד הספורט ואגף הספורט בעיריית לוד. את ברכת ראש העיר עו"ד יאיר רביבו הביא מנהל אגף הספורט, מאיר אליהו, אשר שיבח את מלאכת הארגון ובירך את מאות הקבוצות ואלפי השחקנים שהשתתפו בטורניר. "העיר לוד גאה לארח טורניר בסדר גודל כזה הדוגל בערכים של הוגנות, סובלנות ואחריות אישית, באמצעות מפגשי כדורגל בין חובבים מכל חלקי הארץ והאוכלוסייה, ללא שופטים וללא גביעים, למען ההנאה, הספורט והאהבה בלבד".

מארגני הטורניר: "היה זה ערב של חשיפה לכדורגל ככלי לשינוי חברתי, ככלי לעשייה משותפת, בריאה ותרבותית", סיכמו המארגנים ומסרו את תודתם לעיריית לוד ולאגף הספורט על אירוח משחקי הגמר, "כל הכבוד לכל המשתתפים באליפות המסורתית בכדורגל הוגן לזכרו של אבי כהן ז"ל , איש של כדורגל, ערכים וספורט. כיף גדול לראות כיצד תרבות הכדורגל ההוגן מתקיימת הלכה למעשה, כיצד הספורט יכול להיות לכולם, בכבוד רב, ובהוגנות רבה".

 

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום