הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

מסורת: בטקס מרשים קיבלו 260 סטודנטים מלוד, מלגות ראש העיר בסך 450,000 שקלים
חדשות

מסורת: בטקס מרשים קיבלו 260 סטודנטים מלוד, מלגות ראש העיר בסך 450,000 שקלים

הטקס המסורתי מתקיים זו השנה השלישי. עד היום  מימנה עיריית לוד מתקציבה, מלגות בסך כולל של מיליון וחצי שקלים ללמעלה מ-900 סטודנטים ראש העיר עו"ד יאיר רביבו: מרגש לראות את מיטב בנינו ובנותינו לומדים במגוון רחב של מסלולי לימוד, משקיעים בלימודים וגאים על היותם לודאים. נמשיך לעשות בע"ה כל שיידרש כדי לתמוך ולחזק את הסטודנטים בני העיר לוד

רביבו, מרגש לראות את מיטב בנינו ובנותינו לומדים באקדמיה

לוד עיר של סטודנטים, בטקס הענקת המלגות

הסטודנטית ירין רגב מברכת בשם מקבלי המלגות

לוד - עיר של סטודנטים! אין ספק שהמיתוג הזה מקבל יותר ויותר תוכן ומגובה בפעולות. ביום חמישי האחרון, חולקו 450,000 שקלים כמלגות ראש העיר ל-260 סטודנטים תושבי לוד הלומדים לתואר אקדמי במוסדות להשכלה גבוהה.

"היה מרגש לראות את מיטב בנינו ובנותינו לומדים במגוון רחב של מסלולי לימוד, משקיעים בלימודים וגאים על היותם לודאים" אמר ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו,

לראשונה מזה 20 שנה, החלה עיריית לוד לפני 3 שנים במסורת חלוקת מלגות לסטודנטים. עיריית לוד מימנה עד היום מתקציבה, מלגות בסך כולל של מליון וחצי שקלים ללמעלה מ-900 סטודנטים.

"מלגות אלה מסייעות לסטודנטים שלנו בתשלום שכר הלימוד. כאשר הייתי סטודנט, לא התמזל מזלי לקבל מלגה מעיריית לוד. כסטודנט, עבדתי כמלצר בסיטי-טאוור ברמת-גן ואף גרתי על שלט חוצות בצומת גלילות במשך חודש במסגרת מיזם תקשורתי שסייע לממן את לימודי. אחד היעדים המרכזיים שאני מוביל יחד עם חבריי להנהלת העירייה ולמועצת העיר, הוא להפוך את העיר לוד מוקד משיכה לסטודנטים וצעירים", אמר ראש העיר בדברי ברכתו.

ואכן, בשנים האחרונות בשיתוף התאחדות הסטודנטים הארצית ועמותת "איילים", מגיעים ללוד סטודנטים בשאיפה לחזק את העיר מתוך שליחות אמיתית. קהילת הסטודנטים בלוד התרחבה ומונה כיום כ-1,400 סטודנטים וסטודנטיות, ממגוון הקשת החברתית בישראל, יהודים וערביים, דתיים ושאינם דתיים, בני העיר לוד וכאלו שרק הגיעו אליה לאחרונה, כולם יחד פועלים להפוך את החברה בלוד ואת העיר למקום טוב יותר.

הם הבינו את הפוטנציאל האדיר של העיר המיוחדת לוד שנמצאת בדיוק במרכז הארץ, והם ממשיכים להגיע במטרה להעצים את העשייה המתמדת של העירייה בהפיכת העיר לוד אטרקטיבית לצעירים בישראל. בלוד נבנו בשיתוף עמותת "איילים" שני כפרי סטודנטים בבנייה קונבנציונאלית וכן פרויקט המכולות הראשון בישראל.

"בשנה הבאה בע"ה, יגיעו אלינו עוד ועוד סטודנטים ויצטרפו לעשייה הגדולה ולרוח היצירה בעיר" הוסיף ראש העיר, כיום פועלות בלוד מספר קהילות סטודנטים בשיתוף העירייה והתושבים אשר עושות מהפיכה חברתית. העיר לוד מחבקת את הסטודנטים והצעירים, ועושה כל מאמץ כדי שהם יחזירו לה נאמנות ותמיכה, יישארו לגור בה ויבטיחו בה את עתידם. נמשיך לעשות בע"ה כל שיידרש כדי לתמוך ולחזק את הסטודנטים בני העיר לוד ולמשוך לעיר עוד ועוד סטודנטים כעיר צעירה ותוססת העומדת בפני תפנית בפיתוחה, קידומה ומיתוגה כעיר סטודנטים".

ראש העיר מסר את תודתו לחבריו לוועדת המלגות וליתר חברי המועצה שתמכו במדיניותו ובקו שהתווה בדבר ההשקעה החשובה במלגות לסטודנטים. תודה מיוחדת מסר ראש העיר למנהלת מחלקת הפרויקטים שירן ג'רבי בוקרה שאף הנחתה את הערב, אשר מובילה את הפרויקט הנהדר הזה.

בשם מקבלי המלגות ברכה ירין רגב, סטודנטית הלומדת לתואר ראשון בקמפוס החרדי קריית אונו.

בטקס השתתפו ממלא מקום ראש העיר ומחזיק תיק ההשכלה הגבוה, אלי סער שאף ברך את המעמד, סגני ראש העיר יוסי הרוש – מחזיק תיק החינוך, ומאיר אסולין – מחזיק תיק הרווחה, חברי מועצת העיר, משה בונפיל, אקרם סקאללה, וליה שטיינברג, נציג הציבור החבר בועדת המלגות בני שפר, מנהל אגף החינוך שלום עזרן, ומנהל מרכז הצעירים ליאור בניסטי.

בתום הטקס נהנו מאות הסטודנטים מהופעתו של הסטנדאפיסט חן מזרחי.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום