הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

שבט צופי אייל לוד: נכונים תמיד, לתרום לעיר ולמדינה
חדשות

שבט צופי אייל לוד: נכונים תמיד, לתרום לעיר ולמדינה

ראש העיר יאיר רביבו עונד את סיכות העיר למדריכי השבט ולשכבה הבוגרת

תנועה ערכית ומשמעותית בלוד, ראש העיר וראשי השבט על רקע כתובות האש המרהיבות

מתרחבים וקולטים חניכים נוספים, המדרכים וחברי השכבה הבוגרת של שבט אייל לוד

מרגש ומלא תקווה לראות את תנועות הנוער בלוד, מתפתחות ומתרחבות, בהן שבט צופי אייל לוד אשר קיים במוצ"ש את טקס יום הצופה המציין את יום השיא של הפעילות הצופית לאורך השנה, בהשתתפות חניכי השבט והוריהם, וצוות המדריכים. את המעמד המרגש כיבדו בנוכחותם ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, וסגנו יוסי הרוש, מחזיק תיק החינוך.

"שמחתי לפגוש את הנוער הלודאי האיכותי שלנו, המתחנך בתנועת הצופים לערכים של אהבת הארץ, כבוד האדם, עזרה לחלש והתנדבות למען הקהילה, כפי המופיע בהמנון התנועה 'היה נכון'", אמר ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, "כמה נפלא לשמוע, ששבט אייל שהוקם בראשית ימיה של העיר, צומח מחדש והופך לאחת מתנועות הנוער המשמעותיות כיום בלוד, עם כ-150 חניכים, ואף מרחיב את שורותיו וקולט חניכים נוספים".

מלבד כתובות האש המרהיבות, כלל הטקס גם את מעברי הדרגה, עלייתם של החניכים בסולם הדרגות הצופיות. בטקס נכחו הורים רבים של חניכי השבט אשר שיבחו את המדריכים על עבודה חינוכית, מקצועית ומהנה, ושמחו לדעת כי ילדיהם חלק משבט צופי אייל לוד,  אשר מלבד החוויות הרבות, מגוון הפעילויות, הטיולים והמחנאות, מהווה גורם מרכזי בעיצוב דמותה האיכותית של החברה הלודאית שלנו, בדרך להכשרתם לשירות משמעותי בצה"ל והפיכתם למנהיגי העתיד של העיר.

"כנער הייתי אמנם חבר בתנועת הנוער הדתית לאומית "עזרא", אולם תמיד הייתה בינינו הערכה הדדית בשל פעילות ענפה בעלת ערכים דומים" הוסיף ראש העיר ומסר את ברכתו לראשי השבט, מירה מרציאנו ואלי בק, למרכז השבט יהונתן נחמיאס, למדריכים על הפעילות העקבית והדבקות במטרה, וכמובן לחניכים הנפלאים.

בשבט צופי אייל לוד קוראים לבני הנוער בעיר להצטרף לתנועת הצופים אשר מתרחבת ברוח המנונן התנועה: "היה נכון למלא חובתך, נאמן לעמך ולארצך, בכל עת לזולת תעזור, חוקתך הצופה שמור תשמור".

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום