הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

גם אני מודעת 2017: שחקניות מאמאנט לוד בטורניר להעלאת המודעות לסרטן השד
חדשות

גם אני מודעת 2017: שחקניות מאמאנט לוד בטורניר להעלאת המודעות לסרטן השד

בתמונה: שחקניות מאמאנט בטורניר להעלאת המודעות לסרטן השד

ביום שישי האחרון התקיים זו השנה הרביעית, אירוע "גם אני מודעת" באצטדיון האתלטיקה בראשון לציון. זהו אירוע מאמאנט (ליגת אימהות בכדורשת), שמטרתו העלאת המודעות לסרטן השד. האירוע מאורגן ע"י שחקניות חולות או שחלו בעבר והחלימו.

בטורניר השתתפו למעלה מ 1,000 שחקניות ואנשי צוות מתנדבים מכל הארץ. את פניה של כל שחקנית שהגיעה, קיבלו שחקניות מתנדבות שעזרו בארגון ובחלוקה של חולצה ורודה כובע, סיכה עם סמל המודעות שהודפסה במיוחד עבור הטורניר.

לפני תחילת הטורניר, יצרו השחקניות סמל מודעות אנושי, ורוד ענק, שבלט על רקע הדשא הירוק של האצטדיון. הסמל האנושי הוא צוואתה של אחת ממארגנות אירוע "גם אני מודעת", שחקנית מאמאנט באר יעקב קארין כהן ז"ל.

גם מאמאנט לוד שלחה נציגות מכובדת של 32 שחקניות מארבע קבוצות שהתחרו במסלול לקבוצות המתחילות והובילו בניקוד וצעדו בראש הטבלה.

בסיום משחקי הבתים העפילו למשחקי הגמר שתי קבוצות לודאיות, הרמב"ם ועל יסודי, שאף נפגשו בהמשך לדרבי ראש בראש לודאי צמוד ומרתק שבסופו הרמב"ם העפילו לחצי הגמר, ועל יסודי התמודדו על המקום השלישי.

בסופו של הטורניר הרמב"ם קטפו את המקום השני ועל יסודי את המקום השלישי מתוך 32 קבוצות ששיחקו במסלול.

מאמאנט לוד חזרה הביתה עם 4 קבוצות חזקות ומודעות ושני גביעים מכובדים. לוד על המפה!

בנות, לכנה להבדק!  גילוי מוקדם מציל חיים! נאחל לכולנו שנת בריאות וספורט.

רוצה גם לקחת חלק בחוויה, לשחק ולבנות קהילת משחקים כיפית ומשפחתית? זה הזמן להירשם לעונה החדשה של מאמאנט לוד- מוזמנת לאימון ניסיון - כי כל אמא יכולה! לפרטים איילת- 054-6218844

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום