הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

משעשע, מקורי ומהנה: הצגת "מלון הבית" של התיאטרון הקהילתי בלוד
חדשות

משעשע, מקורי ומהנה: הצגת "מלון הבית" של התיאטרון הקהילתי בלוד

בתמונה: מ"מ ראש העיר אלי סער, עם צוות השחקנים המדהימים מקבוצת התיאטרון הקהילתי בלוד

לפני כחודש העלתה קבוצת התיאטרון הקהילתי של המרכז לתיאטרון לוד את ההצגה החדשה "מלון הבית".  זו כבר השנה השלישית במרכז לתיאטרון לוד שבה במקביל לעבודת המעבדה של אנסמבל השחקנים, יוצרת הקבוצה הקהילתית הצגות איכותיות הנכתבות ע"י המשתתפים, מחומרים הבאים לדבר אל רחשי ליבם של תושבי העיר. השנה התמקדו השחקנים בשאיפה של תושבי לוד לאפשרויות בילוי ואירוח בעיר, כך יצרו קומדיה המתקיימת בשנת 2027. על-פי ההצגה בשנה זו כבר מוקם מלון בוטיק ברחוב תות. במלון פאב אפלולי אליו מתאספים אורחים וצוות עובדים מהעיר לוד ומחוצה לה. הדמויות מציגות לקהל תמונה קומית המביעה בין השאר כמיהה לאהבה וחזון שמתגשם כאן כמקום בילוי שמכיל לתוכו את כל הרב תרבותיות הנפלא שהעיר לוד חובקת.

ההצגה כאמור, נכתבה ע"י קבוצת התיאטרון הקהילתי של המרכז לתיאטרון לוד, השחקנים כולם הם תושבי העיר, כך גם הבמאית פנינה ריצלר והבמאי שריאל יגודניק המבלה את רוב זמנו בלוד.

ההצגה כבר עלתה על הבמה 8 פעמים, בין היתר בפסטיבל תיאטרון קהילתי, כל העולם במה, עם תיאטראות קהילתיים נוספים.

ביום ראשון השבוע, צפה בהצגה שהתקיימה בספרייה לדורות, אלי סער, ממלא מקום ראש העיר שהגיע עם רעייתו דינה. "הצגה משעשעת, מקורית ומאוד מהנה" אמר סער, "שאפו לשחקנים ולבמאים, ולקהל שהגיע, יש לנו בהחלט במה להתגאות בלוד".קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום