הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

הולכים על בריא בלוד ביום ההליכה הבינלאומי
חדשות

הולכים על בריא בלוד ביום ההליכה הבינלאומי

תלמידי בתי הספר נושאים כרזות ועליהן מסרים של בריאות

איזה בוקר של כיף, הולכים על בריא בלוד

להליכה יצאנו ובריאות מצאנו

 

יום ההליכה הבינלאומי התקיים ביום שישי האחרון בלוד בהשתתפות מאות מתלמידי בתי הספר בלוד.

אירועי יום ההליכה הבינלאומי בלוד התקיימו בשני מוקדים, מוקד אחד בשד' ירושלים ומוקד שני בגני אביב, באווירת קרנבל ססגונית ומלאת אנרגיה, כאשר התלמידים נושאים כרזות ועליהן מסרים של בריאות.

סגן ראש העיר הממונה על החינוך יוסי הרוש, מנכ"ל העירייה אהרון אטיאס, ומנהל אגף הספורט מאיר אליהו הזניקו את הצועדים, אשר צעדו עד אולם הספורט ביאליק ונהנו בסיום ממופע ספורטיבי מרהיב של רכיבה על אופניים.

ראש העיר עו"ד יאיר רביבו ציין את חשיבות האירוע שמטרתו להעלות על סדר היום את נושא חשיבות הפעילות הגופנית כאורח חיים פעיל ובריא, ומסר את תודתו למארגני האירוע מאגף הספורט בעיריית לוד, למאיר אליהו, שבו כהן, רחליקה גז ומזל טייב, לאגף הביטחון בעירייה ולכל מנהלי בתי הספר, המורים והתלמידים שהיו שותפים להצלחת היום המיוחד.

אין ספק כי פעילות ההליכה, הינה הפעילות הרווחת ביותר והיא מתאימה לכל שכבות האוכלוסייה. ההליכה נבחרה כנושא מרכזי בהיותה אפשרית לכל אחד ואחת, לא עולה כסף, שווה לכל נפש ונמצאה כפעילות הנפוצה ביותר. המסר הוא שכל פעילות כזאת היא חלק חשוב מהעשייה היומיומית ולכן כדאי לאמץ אותה במשך היום, היא נחשבת ונספרת כחלק מהפעילות הגופנית היומית ותורמת לשיפור הבריאות הפיזית, הגופנית, להפחתת מתחים ולאיכות חיים טובה יותר.

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום