הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

אפשר גם אחרת בבי"ס לוי אשכול בלוד
חדשות

אפשר גם אחרת בבי"ס לוי אשכול בלוד

בתמונה: חיבור מיוחד לאדמה, תלמידי לוי אשכול בחוה החקלאית עם המתנדב יוסי פינצ'בסקי שמסייע בכל המשימות

מידי שבוע, יוצאים תלמידי כיתות ג'-ד' בבית ספר "לוי אשכול", לשעתיים של לימוד חווייתי בחווה החקלאית בלוד אותה מנהל תום שי. 

במקום זה מוצאים התלמידים חיבור מיוחד לאדמה, עובדים עם כלי חקלאות אמיתיים: טוריה, מגרפה, מעדר, מקוש, הם חופרים, מערבבים את האדמה, בונים ערוגות ולבסוף שותלים חסות, כרוב ושאר ירקות. מהחיטה והשעורה הכינו להנאתם פיתות חמות וטעימות. 

בנוסף, יש לתלמידים הזדמנות להיכנס לפינת החי לפגוש בע"ח מגוונים כמו: תרנגולות, תוכים, ארנבות, שרקנים, צ'ינצ'ילות וגולת הכותרת היא כוורת הדבורים. התלמידים קיבלו חליפות של כוורנים, סייעו לנקות את הכוורת ואפילו זכו להפיק דבש. 

"חשוב לנו לגוון את דרכי ההוראה וליצור הזדמנויות רבות ללמידה משמעותית" ציינה מנהלת בית הספר ענת אסף,  "הצוות שמלווה את הילדים לחווה, עושה זאת בשמחה ונכלל בו אדם מיוחד, יוסי פינצ׳בסקי המתנדב בבית הספר מזה מס׳ שנים, אשר מסייע בכל המשימות ועובד במרץ רב".

"לפנינו עבודה חקלאית במיטבה בחסות עיריית לוד.  תודה גדולה ליוסי הרוש המנונה על החינוך אשר אפשר את החוויה הייחודית הזו לתלמידנו המראה שב"לוי אשכול" לומדים קצת אחרת!", הוסיפה המנהלת.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום