הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

שישי כיף בבית הרכבת החדש בלוד
חדשות

שישי כיף בבית הרכבת החדש בלוד

רכבת ישראל ועיריית לוד עבור ילדי העיר לוד * הפנינג ענק ביום שישי, 27.10 מהשעה 13:00 * ההשתתפות באירוע – חינם!

בתמונה: שישי כיף בבית הרכבת החדש בלוד, תושבי לוד מוזמנים

 

רכבת ישראל ממשיכה, בפעילות הקהילתית עבור תושבי לוד, בשיתוף פעולה עם עיריית לוד.

לאחר שביצעה פעילויות רבות להגברת המודעות וההסברה בקרב תושבי העיר בכל האמור לבטיחות בקרבת מפגשי כביש-מסילה בעיר, ובמקביל לתהליך האכלוס המואץ של מטה הרכבת החדש אשר הוקם בעיר, תקיים רכבת ישראל הפנינג מיוחד עבור ילדי לוד.

האירוע, בהנחיית מנכ"ל הרכבת-שחר איילון, יתקיים ביום שישי ה-27.10 החל מהשעה 13:00, ברחבת בניין רכבת ישראל ברחוב דרכי משה 3.

בתוכנית האירוע: שלל מתנפחים, מעגל מתופפים, סדנאות יצירה, עמדות משחק ודוכני אוכל ושתיה.

מהנהלת רכבת ישראל נמסר כי "הבחירה בעיר לוד למשכנו של בית הרכבת אינה מקרית, אנו רואים זכות וחובה להשתתף בפיתוחה של העיר ובקידומה המתמשך, לצד טעמים חברתיים של שילוב עשיית רכבת ישראל ומעורבותה החברתית עם תושבי העיר. בית הרכבת הוא ללא גדרות, אנו מזמינים את אנשי האזור וכל אורח לבקר במתחם ולהיות שותף לעשייה המשמעותית של רכבת ישראל. הסנונית הראשונה לכך הוא האירוע לילדי העיר בחצר בית הרכבת. אנו אוהבים אתכם ומתרגשים יחד איתכם".

ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו, מסר את תודתו להנהלת רכבת ישראל על המעבר ללוד ועל הפעילות והמעורבות הקהילתית הברוכה למען תושבי העיר. כן ביקש לנצל את ההזדמנות ולהודות לשר התחבורה ישראל כ"ץ אשר עמד בכל הלחצים האדירים שהופעלו עליו וקבע בנחרצות שקריית הרכבת תוקם בלוד, כחלק מהמאמצים הערכיים והתשתיתיים שמובילה ממשלת ישראל לחיזוקה של העיר. "רכבת ישראל עם הפנים לקהילה, שותפה ומחויבת לתושבי העיר יחד עם העירייה. אני קורא לתושבים להגיע עם ילדיהם וליהנות מהפנינג ענק, ולהכיר מקרוב את המתחם המרשים" אמר ראש העיר.

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום