הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

"המטמון" בלוד נמצא ב...מוטמן
חדשות

"המטמון" בלוד נמצא ב...מוטמן

זאת אינה הפעם הראשונה שראש העיר לוד יאיר רביבו מפשיל שרוולים ונרתם לסייע לתושבי העיר באופן אישי, גם אם מדובר בחיפוש בפח זבל מוטמן, אך כל פעם בה העזרה מניבה פירות והאבדה נמצאת, מרגשת מחדש! ראש העיר יאיר רביבו: הסיפוק הכי גדול זה לעזור לאדם בעת צרה.

בתמונה: ברוך המשיב אבדה לבעליה, ראש העיר עם האבדה שנמצאה

מהפח לפחת - זאת הייתה הרגשתה הלא סימפטית כלל, של חנה, תושבת שכונת נאות יצחק שבלוד, לאחר שהבינה שהשליכה בטעות את ארנקה, בו נמצאים כל "אוצרותיה", אמש, במוצאי שבת. "זאת ללא ספק דרך לא נחמדה להתחיל את ימי החול שלאחר החגים", הרהרה בינה לבין עצמה חנה, אבל לא איבדה עשתונות, ובצר לה, פנתה - לא פחות ולא יותר - אל ראש העיר הכי סחבקי שיש - עו"ד יאיר רביבו, לו כבר ניסיון עשיר במצבים מעין אלו.

כזכור, אין זו הפעם הראשונה בה נדרש עו"ד רביבו להפשיל שרוולים ולפשפש בזבל, כדי למצוא אבדה של תושב. כבר ביוני 2012, עת כיהן כמנכ"ל העירייה, הוא יזם מבצע חיפושים נרחב, למציאת אוצר אמיתי של 15,000 ש"ח, אשר אבדו לאברך במכולת זבל. סכום נכבד ביותר עבור כל אזרח, ובוודאי שעבור אברך, שאלו היו כל חסכונותיו. בזמנו, זכה האירוע לכיסוי תקשורתי נרחב, הן בתכניתו היומית של רפי רשף (צפו בריאיון בהמשך) והן בעיתונות הארצית, שבישרה למחרת ה"מבצע", כי: "מנכ"ל עיריית לוד, עו"ד יאיר רביבו, פיקד על מבצע חיפושים נרחב אחר 15,000 ש"ח, שהיו שייכים לאברך, במכולה, הכוללת מטען של 8 טון זבל. בסוף כולם חייכו. אומנם היה מסריח, אבל כשר ושמח".

כאמור, המקרה, שהתחיל כאירוע מצער של השלכת ארנק בטעות לפח המוטמנים, התרחש במוצא"ש האחרון, והגב' חנה משכ' נאות יצחק שבלוד, במקום להתחדש רוחנית, כבר ראתה את עצמה מסתובבת בין משרדי ממשלה, כדי לחדש את כל המסמכים שהלכו לאיבוד, וכדי לקנות לעצמה טלפון נייד חדש, תחת זה שהיה בארנק שהושלך בטעות לפח המוטמן. אבל, בטרם הרימה ידיים, היא נזכרה בניסיונו העשיר של ראש העיר רביבו, ולא היססה לפנות אליו. צעד שאכן הוכיח את עצמו. לאחר שעה קלה, נמצא הארנק על כל תכולתו ע"י ראש העיר הפעלתן, והאבדה הוחזרה לידיה של חנה הנרגשת. סוף טוב, הכל טוב.

וכך סיכם את האירוע עו"ד יאיר רביבו בדף הפייסבוק שלו: "הסיפוק הכי גדול זה לעזור לאדם בעת צרה. בדרכי לעשות הליכה, כדי להשיל מעליי את מה שהעליתי בחגים, קיבלתי הודעה מתושבת נאות יצחק, שהשליכה בטעות את הארנק לפח האשפה המוטמן, ובו כל מסמכיה והטלפון הנייד. פח מוטמן בעומק של 5 מטרים באדמה הוא אתגר גדול, ויחד עם עובדי עירייה מסורים נכנסנו פנימה והוצאנו את תכולת האשפה, עד שהגענו לארנק שנחת לו בתחתית. חזרנו הביתה מדיפים ריח רע, אך מאוד מרוצים למשמע ברכותיה הנרגשות של חנה. שבוע טוב ונקי, עם המון אהבת הזולת"!קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום