הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

ההפרדה המפלסית הראשונה בלוד נפתחה כמובטח לפני ראש השנה
חדשות

ההפרדה המפלסית הראשונה בלוד נפתחה כמובטח לפני ראש השנה

בהשקעה של כ-80 מיליוני שקלים, פרויקט התשתית המורכב והיקר שבוצע בלוד מאז ומעולם מעל המעבר התת-קרקעי שנחפר מתחת למסילת הרכבת, תמשיך תנועת הרכבות כסדרה, מתחתיו תתאפשר זרימת תנועה של כלי רכב ובמפלס נפרד מעבר להולכי רגל ראש העיר יאיר רביבו: שווה את המאמץ. המעבר החדש ישפר מאוד את הנגישות אל שכונת גני אביב וממנה לכל חלקי העיר

המעבר התת קרקעי שנפתח, בפרויקט התשתית המורכב והיקר שבוצע בלוד

ראש העיר הראשון שזכה לחצות בנהיגה את המעבר המפלסי החדש

כמובטח: רחוב סוקולוב אשר נסגר לתנועה בשל עבודות הפרדה מפלסית 127 שמבצעות עיריית לוד וחברת נתיבי איילון להקמת מעבר תת קרקעי לכלי רכב והולכי רגל, נפתח לתנועה בשבוע שעבר, לקראת ראש השנה.

לפני כחודשיים פרסמה העירייה הודעה על סגירת הכביש והובטח כי רח' סוקולוב המהווה את כביש הגישה העיקרי לשכונת גני אביב וס"ח, ייפתח לתנועה לפני ראש השנה. ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, לחץ והנחה לעשות כל מאמץ, כדי שהכביש ייפתח במועד שהובטח, זאת נוכח המצוקות הקשות של תושבי גני אביב ועומסי התנועה שנוצרו ביציאה ובכניסה לשכונה. בתוך כך ליווה ראש העיר את התקדמות העבודות.

"בשעה טובה ומוצלחת, הגענו למועד הפתיחה המיוחל" ציין ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, והיה הראשון שזכה לחצות בנהיגה את המעבר התת-קרקעי אשר משפר לאין ערוך את בטיחות הנסיעה והנגישות אל שכונת גני אביב וממנה לכל חלקי העיר.

מדובר בפרויקט התשתית המורכב והיקר שבוצע בלוד מאז ומעולם. בהפרדה המפלסית הראשונה בלוד, הושקעו כ-80 מיליוני שקלים, במימון משותף של משרד התחבורה, נתיבי איילון ועיריית לוד. מעל המעבר התת-קרקעי שנחפר מתחת למסילת הרכבת, תמשיך תנועת הרכבות כסדרה, מתחתיו תתאפשר זרימת תנועה של כלי רכב ובמפלס נפרד מעבר להולכי רגל (ראו בתמונה). במהלך ההרצה של הפרויקט לאחר שנפתח כאמור, יתוקנו ליקויים שוטפים. "מנהל הפרויקט והקבלן לא עוזבים אותנו, הם כאן לשנה הקרובה על מנת לתת מענה לכל ליקויי שיהיה. גורמי המקצוע בעירייה כבר קיימו סיור עם מנהלי הפרויקט והאירו את תשומת ליבם לתיקונים נדרשים", הדגיש ראש העיר.

 "אני מודה לתושבי גני אביב והשכונות הערביות על הסבלנות ומתנצל על עוגמת הנפש ואי הנוחות הזמנית שנגרמה בתקופה זו", אמר יאיר רביבו "אנו משקיעים לילות כימים ומיליונים רבים כדי שנוכל לנוע בחופשיות ובבטחה בעירנו האהובה, אני סבור שזה שווה את המאמץ ומאמין שהסבל והפקקים שהיו בשנים האחרונות ייעלמו. תודתי למשרד התחבורה, נתיבי איילון, רכבת ישראל, המשטרה ועובדי העירייה על העבודה המאומצת בתנאים לא פשוטים. שניסע כולנו בע"ה בדרכים טובות וישרות"! אמר ראש העיר לסיום.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום