הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

שנה טובה לאזרחים הוותיקים בלוד
חדשות

שנה טובה לאזרחים הוותיקים בלוד

ראש העיר מברך את האזרחים הוותיקים בשנה טובה ואיחולי בריאות איתנה

אילנה הררי ומאות חברי מרכז היום חוגגים ונהנים לקראת השנה החדשה

  

 

קאפקייקס אישיים לכל אחד ואחת מחברי המרכז

רביבו ואסולין מברכים את האזרחים הוותיקים לפני צאתם לטיול

 עו"ד מאיר אסולין (מימין) ואורי קאופמן, יו"ר העמותה לקשיש היוצא והיו"ר הנכנס

 

מרכז יום לחבר הוותיק בנווה נוף, הפך שם דבר בלוד, כמרכז הפועל מזה למעלה משני עשורים למען רווחת אזרחי לוד הוותיקים ובני משפחותיהם, כאחד השירותים הבולטים והחשובים שמפעילה העמותה למען הקשיש בלוד.

כמדי שנה וכמיטב המסורת הטובה, חגגו מאות החברים במרכז, הרמת כוסית לשנה החדשה בטקס חגיגי שהתקיים במעמד ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, חברי העמותה העושים מלאכתם בהתנדבות, צוות עובדי המרכז בניהולה של אילנה הררי, וסיגל בנימין, מנהלת המחלקה לאזרחים ותיקים.

ראש העיר שהגיע לברך, התקבל במחיאות כפיים סוערות וזכה לחיבוק חם ואוהב מכל הנוכחים, חלקם הגדול ביקש ללחוץ את ידו, להצטלם ולהודות לו על עשייתו לקידום תושבי העיר בכלל, והאזרחים הוותיקים בפרט.

ראש העיר שיבח את פועלו של עו"ד מאיר אסולין אשר עם מינויו לתפקיד סגן ראש העיר הממונה על הרווחה, היה מנוע מלהמשיך ולכהן כיו"ר העמותה למען הקשיש בשל ניגוד עניינים, תפקיד אותו מילא באהבה ובמסירות רבה, ואיחל הצלחה למחליפו בתפקיד, אורי קאופמן, חבר העמותה מזה שנים ארוכות, "אשר אין מתאים וראוי ממנו", כפי שהדגיש. ראש העיר ציין את שיתוף הפעולה ההדוק עם האגף לשילוב חברתי בעירייה, והוסיף ברכת שנה טובה ובריאות איתנה לכל האזרחים הוותיקים, חברי המרכז, הזוכים תחת קורת גג אחת למגוון שירותים חברתיים ומקצועיים שנועדו לשפר את איכות חייהם של כל אחד ואחת מהמשתתפים בו.

אילנה הררי, מנהלת המרכז הודתה לראש העיר על שכיבד את האירוע בנוכחותו, ליו"ר העמותה היוצא וליו"ר הנכנס, ולא שכחה לציין את צוות המרכז המסור, "צוות מיומן הפועל מתוך כבוד והערכה לאזרחים הוותיקים, לצד מתנדבים צעירים הפועלים מתוך תחושת שליחות ומחויבות אישית".

האזרחים הוותיקים חברי מרכז היום, העניקו למאיר אסולין תשורה על עשייתו הרבה בתפקידו כיו"ר העמותה, ואיחלו הצלחה למחליפו בתפקיד. חבר העמותה ר' גבריאל דדון, תקע בשופר וריגש את מאות הנוכחים.

עו"ד מאיר אסולין, מסר את אהבתו הרבה לאזרחים הוותיקים והדגיש כי הוא אינו נפרד ממרכז היום וכי ימשיך ללוות את המקום בתפקידו כממונה על הרווחה, ויסייע בחיזוק הפעילות במקום ובטיפול באתגרים הרבים הניצבים בפני האזרחים הוותיקים בתקופת הזקנה.

מאות האזרחים הוותיקים נהנו מכיבוד עשיר הכולל "קאפקייקס" מרהיבים שניתנו לכל אחד ואחת, וכן משירה בציבור עם שירי חג עליזים ושמחים.

נהנים ומטיילים

מלבד הרמת כוסית חגיגית, נהנים האזרחים הוותיקים במשך השנה, גם מטיולים בארץ ישראל ובנופיה המדהימים. ביוזמה מבורכת של האגף לשילוב חברתי, המחלקה לטיפול באזרחים ותיקים ובשיתוף עם העמותה לקשיש, יצאו השבוע כ- 350 אזרחים ותיקים לטיול לחמי געש הכולל יום כיף במרחצאות וארוחת צהריים. ראש העיר יאיר רביבו וסגנו מאיר אסולין הממונה על הרווחה, הגיעו במיוחד כדי לברך את הוותיקים לפני נסיעתם. בהחלט עשייה מבורכת שמוסיפה הרבה אושר ושמחה לאזרחים יקרים אלה, בברכת תשע"ח טובה –ראשי תיבות של "תהיה שנה עם חיוך" כפי שציין ראש העיר.  

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום