הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

הלב נפתח לרווחה בלוד
חדשות

הלב נפתח לרווחה בלוד

 יאיר רביבו ויעקב חגואל עם צוותי האגף לשילוב חברתי והשותפים לפרויקט המבורך

חלוקת הציוד באולם בי"ס המעפילים למשפחות מתקשות

כמה אהבה ורגישות למשפחות מתקשות בלוד. בשבוע שעבר התקיים יום חלוקת ציוד למשפחות רווחה בעיר, אשר קיבלו מגוון אביזרים וציוד חדש לבית מתורמים בארצות הברית: שמיכות לחורף, בגדים, צעצועים לילדים, מזון, נעליים ועוד. המשפחות התחדשו בהתרגשות מהציוד, שחולק תוך הקפדה לשמירה על כבודם, ומתוך רצון עמוק לסייע ולשפר את רווחתם.

הפרויקט המיוחד יצא לדרך אודות לשיתוף פעולה של עיריית לוד עם עמותת "פרויקט יוסף", ההסתדרות הציונית ועמידר. האגף לשילוב חברתי, קיבל על עצמו את האחריות להובלת הפרויקט, ובשיתוף פעולה עם אגף הלוגיסטיקה והביטחון, התקיימה חלוקת הציוד באולם בית ספר "המעפילים" לאורך כל שעות היום.

את המשפחות הנרגשות ביקרו ראש העיר עו"ד יאיר רביבו ויעקב חגואל, סגן וממלא מקום יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית, בהשתתפות כלל עובדי האגף לשילוב חברתי אשר היו אמונים על ההיערכות וחלוקת הציוד, אליהם הצטרפו בהתנדבות חיילי מג"ב, מתנדבים מ"בית המתנדב" של המחלקה לשירותי קהילה וקליטה באגף לשילוב חברתי, יחידת הנוער, תנועת "בני עקיבא", חיילי פרק משימה ועוד רבים וטובים. בזמן החלוקה, מחוץ לאולם הספורט, התקיימה פעילות חווייתית לילדים.

את הפרויקט תכללו רונית גריאת, מנהלת מחלקת מרכז העיר ועליזה שקד, מנהלת היחידה להתנדבות שהודו לראש העיר עו"ד יאיר רביבו על תמיכתו בפרויקט, וכן לסגן ראש העיר עו"ד מאיר אסולין הממונה על תיק הרווחה אשר ליווה את העשייה הברוכה לאורך כל היום, למנכ"ל העירייה אהרון אטיאס, מנהלת האגף לשילוב חברתי אורלי דהן, יועצת ראש העיר למעמד האישה אפרת אברהם, ולכלל המשתתפים שהביאו להצלחת הפרויקט.

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום