הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

מערכת החינוך בלוד נפרדת מהמפקחת כוכבה ברק הפורשת לגמלאות
חדשות

מערכת החינוך בלוד נפרדת מהמפקחת כוכבה ברק הפורשת לגמלאות

בתמונה: שותפה לעיצוב מערכת החינוך בלוד, יאיר רביבו נפרד מכוכבה ברק

בפגישת ההיערכות שקיים השבוע ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, עם מנהלי בתי הספר בעיר, נפרדה מערכת החינוך בלוד מהמפקחת כוכבה ברק הפורשת לגמלאות, מפקחת החינוך היסודי הממלכתי במשרד החינוך – מחוז מרכז, אשר ליוותה את העיר לוד בעשור האחרון.

ראש העיר שיבח את הליווי המסור ואת פועלה הרב של כוכבה לקידום החינוך בעיר, איחל לה הצלחה בהמשך דרכה וציין כי הוא משוכנע שמערכת החינוך בלוד והמנהלים ימשיכו בתנופה את העשייה החינוכית הברוכה בלוד לה הייתה שותפה כחלק ממעצביה.

במפגש השתתפו מפקחי החינוך בעיר, סגן ראש העיר יוסי הרוש הממונה על החינוך, מנכ"ל העירייה אהרון אטיאס, מנהל אגף החינוך שלום עזרן.

בשם תא מנהלי לוד ברכה מנהלת בי"ס לוי אשכול, ענת אסף, שהעניקה לכוכבה תעודת הוקרה עליה נכתב: "כוכבה יקרה, אדם בוחר לעסוק בחינוך הוא כנראה אדם מאמין. אדם שמאמין בבני אדם, ביכולת שלהם לחולל שינוי, לעצב מציאות, ולצעוד בדרכים חדשות. אדם שאינו מרפה גם כאשר האמונה והחלום נקברים תחת אבק השגרה והיום-יום, גם כאשר הזיעה הניגרת ממליחה את העיניים וקשה לראות את הדרך... היש עבודה אחרת שמעניקה חוויה אשר מתקרבת לחוויה מכוננת זו", כך בציטוט מחילי טרופר, "כאילו שורות אלה נכתבו עלייך ממש – כוכבה שלנו! אשת חינוך שהיא גם דמות מופת, מתווה דרך וחדורת אמונה בעצמה ובסובבים אותה! כעת הנך יוצאת לדרך חדשה ואנו מבקשים להגיד תודה על העמידה לצדנו, על הליווי וההשקעה בבתי הספר ובנו, על מי שאת!"קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום