הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

לבקשת הורים: הוארך הרישום לצהרונים בלוד בהנחה!
חדשות

לבקשת הורים: הוארך הרישום לצהרונים בלוד בהנחה!

עיריית לוד: אנחנו כאן בשבילכם! לשירותכם הארכנו את ההרשמה לצהרונים בהנחה: 200 ₪ בלבד לחודש, לנרשמים עד יום שני ו' באלול, 28.8.17. סבסוד נוסף של עיריית לוד – חסכון של 1,000 ₪ בשנה! משפחה עם 4 ילדים בכל מסגרות הצהרונים בלוד, תשלום פחות מהעלות לילד אחד ביישוב אחר באזור המרכז

לוד זולה משמעותית מכל היישובים באזור!

 

לבקשת הורים רבים בלוד שלא הספיקו לנצל את ההטבה ולזכות בהנחה ובמחיר המסובסד לצהרונים בעלות של 200 ₪ לחודש במקום 300 ₪, הוארך הרישום לצהרונים עם יום שני הקרוב, 28.8.17 בחצות.

הפעלת תכנית "ניצנים" עליה הכריז שר האוצר, משה כחלון, עוררה ציפייה רבה בקרב ההורים בלוד, משום שהיא מציעה חיסכון של ממש בהארכת יום הלימודים והעשרתו.

אולם בעוד שבכל היישובים בישראל, עלות הצהרונים נותרה גבוהה יחסית, סבסדה עיריית לוד את העלויות בהתאם להחלטת ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, מעבר לתוכנית של שר האוצר, כפי העולה מבדיקת עלות צהרונים באזור המצביעה כי לוד זולה משמעותית מכל היישובים באזור.

הורים שירשמו את ילדיהם עד יום שני, 28.8.17, ייהנו מהנחה מיוחדת אשר תוזיל את החבילה המשפחתית באופן משמעותי. למשל, עלות הצהרונים למשפחה בלוד עם 4 ילדים בכל מסגרות החינוך (שיש להם ילדים בגן טרום וטרום חובה, 200 ₪ + בגן חובה 70 ₪ + בכיתה א'-ב' 200 ₪ וובכיתה ג'-ד' 200 ₪), תעמוד על 670 ₪ לחודש בלבד, בעוד שביישובים אחרים באזור, העלות הזולה ביותר עומדת על כמעט פי שלוש מלוד בסך 2,000 ₪ לחודש, ועד כמעט פי שש ביישובים יקרים יותר בסך 4,000 ₪.

 

 

מסגרת

לוד

ממוצע יישובי באזור המרכז

גן טרום

200

860

גן חובה

70

770

א'-ב'

200

780

ג'-ד'

200

850

סה"כ בש"ח לחודש לחבילה משפחתית

 670

3,260

 

במסגרת התכנית המהפכנית -  בלוד במיוחד, יופעלו צהרונים בגני הילדים (גני טרום) ובכיתות א'-ד' (לעומת א'-ב' בכל הארץ), להארכת יום הלימודים עד השעה 16:00 במשך 5 ימים בשבוע, במקום 4 ימים בשבוע שהיו נהוגים בשנים עברו במחירים מסובסדים אשר יקלו על ההורים, והיא תפעל בימי לימוד של משרד החינוך – דהיינו במשך 184 ימי לימוד בשנה.

יצוין כי באף מקום אחר בארץ, לא הוסיפו את כיתות ג'-ד' לתוכנית המהפכנית אשר כוללת ארוחה חמה ומזינה, חוגי העשרה, פעילות חברתית, סיוע בהכנת שיעורי בית בביה"ס ועוד...

ואם לא די בכך, מעיריית לוד נמסר כי לאחר החגים תיבחן האפשרות להפעיל בתשלום נוסף מסגרות עד השעה 17:00 וכן בחופשות החגים.

הרישום לתכנית מתבצע דרך אתר העירייה: www.lod.muni.il עד יום שני, ו' באלול, 28.8.17. בתום הרישום יישלח לכתובת המייל אישור רישום. את התשלום ניתן לבצע באתר העירייה בכרטיס אשראי בלבד או במחלקת ההכנסות, רחוב הנשיא 2, גם ב-10 צ'קים שווים, או במזומן (ראו פרסומים בעיתונות המקומית ובאתרי העירייה באינטרנט ובפייסבוק)

לשירותכם, ניתן להיכנס למערכת הרישום לצהרונים באינטרנט בקישור הבא:

https://education.metropolinet.co.il/#home?muniCode=7000&appId=3

 

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום