הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

הופעה מרהיבה ללהקת המחול מלוד בפסטיבל פולקלור ברומניה
חדשות

הופעה מרהיבה ללהקת המחול מלוד בפסטיבל פולקלור ברומניה

להקת המחול ממתנ"ס גני אביב עם חברי המשלחת וראש עיריית פיאטרה ניאמץ

 לוד אוף דנס, הופעה מרהיבה ברומניה

 

בהמשך לביקורם של ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו וחבר המועצה שלמה אברמוביץ ברומניה, במסגרת חידוש ברית ערים תאומות בין לוד לפיאטרה ניאמץ, נשלחה הזמנה מרומניה לאירוח משלחת מחול מהעיר לוד בפסטיבל הפולקלור האוניברסלי המתקיים מזה 20 שנה בעיר פיאטרה נימץ.

שלמה אברמוביץ יצר קשר עם רשת המתנ"סים, ומאותו רגע הנחה צעד אחר צעד את הצוות שעמל על כל האישורים, בירורים, מימון וכיו"ב. בתוך פחות משלושה שבועות הצליחו מוטי אלון, מנהל מתנ"ס גני אביב, ומורן מרי, כוראוגרפית ורכזת המחול, לארגן הוצאת משלחת של רקדניות מהסטודיו למחול במתנ"ס גני אביב, יחד עם הזמרת הדס אלון.

הפסטיבל נערך במשך 8 ימים בהשתתפות להקות מחול מכל העולם. עבור להקת המחול מלוד הפועלת במתנ"ס גני-אביב, הייתה רומניה הרבה יותר מפסטיבל פולקלורי אוניברסלי. הלהקה זכתה להכיר תרבויות ואנשים שונים מהעולם. "זה היה אחד המסעות המרתקים ביותר, מסע שעיצב לנו עוד קצת את האישיות, חיבר אותנו כמשפחה והרחיב לנו את הלב עם חברים חדשים וקשרים חדשים" אמרה מורן מרי, "אני מודה לראש העיר יאיר רביבו, לסגנו יוסי הרוש,  לחברי המועצה שלמה אברמוביץ וליאה שטיינברג, למנכ"ל רשת המתנסים בלוד אבי גיל, לאורית עופר, מוטי אלון ולכל מי שנתן יד להוצאת הלהקה לייצג את העיר לוד ותודה שבחרתם בי. שמחתי להוביל את הקבוצה ברגעים היפים ולדחוף גם כשדברים השתבשו כמובן בעזרת שותפי למשלחת: קובי טל ראש המשלחת,  והמלווים גאלה סירוטה, דורון חגג ודורית דבדא. בסופו של דבר קיבלנו גביע שמייצג נחישות ניצחון ורצון גדול לחזור הביתה עם כבוד גדול לעיר לוד ומדינת ישראל. לוד אוף דאנס ישראל כי השמים זה כבר לא הגבול".

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום