הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

מרכז לימודי שדה בלוד מסכם שלושה עשורים של פעילות ענפה
חדשות

מרכז לימודי שדה בלוד מסכם שלושה עשורים של פעילות ענפה

בתמונה: תעודת הוקרה למנהלת המל"ש מראש העיר עו"ד יאיר רביבו

מרכז לימודי השדה של החברה להגנת הטבע בעיר לוד (מל"ש לוד), מסיים שלושה עשורים של פעילות ענפה בתחומי טבע סביבה וקהילה בעיר- החל מפעילויות בבתי הספר ועד פעילויות בגינות קהילתיות והפעלות באירועים עירוניים.

את סיום פעילות המרכז ציינו בעיריית לוד במסגרת ועדת איכות הסביבה בה הוענקה תעודת הוקרה למנהלת המל"ש ע"י ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, עליה נכתב: "תודה על שנים ארוכות של עשייה מבורכת בעיר לוד. תודה על חיזוק הקשר בין האדם לטבע ולסביבה ועל ההשפעה הטובה על הילדים, הנוער וכלל התושבים. פועלכם בתחומי החינוך הסביבתי והעבודה עם הקהילה הניב וימשיך להניב פירות רבים ועל כך אנו מוקירים לכם תודה".

רוית מאירי מנהלת המל"ש מסרה: "מל"ש לוד של החברה להגנת הטבע פועל בעיר כ 29 שנה, תוך שיתוף פעולה מלא עם גורמי החינוך, הסביבה והתרבות בעיר ובעירייה. שיתוף הפעולה הניב עשייה מרובה ומגוונת במערכת החינוך הפורמלית והבלתי פורמלית, כמו גם בקרב הקהילה כולה. השנה אנו מסיימים את פועלנו בעיר, אך אנו בטוחים שציבור רחב של אוהבי טבע וסביבה וילדים מובילי שינוי, שהיו שותפים לפעילותנו לאורך השנים, ימשיכו את הדרך בגאווה. שמחנו להיות חלק מהעיר המיוחדת ומהפסיפס האנושי המרתק בעיר לוד. מתגעגעים ומקווים לשוב ולהיפגש בשבילים".קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום