הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

קבוצת הקריקט סופר אריות לוד במשחקי המכביה
חדשות

קבוצת הקריקט סופר אריות לוד במשחקי המכביה

בתמונה: שחקני סופר אריות לוד המשתתפים במכביה ה-20

קבוצת הקריקט סופר אריות שלחה נציגות נכבדת לנבחרות הבוגרים והנוער למשחקי המכביה ה20 אשר נערכים במגרש הקריקט בלוד שעבר שיפוץ ושדרוג . בקבוצה מוסרים את תודתם לאגף הספורט בראשותו של מאיר אליהו, ולמחזיק תיק הספורט בעירייה חבר המועצה אריה לוי.

תשעה שחקני הקבוצה נוטלים חלק בטורניר הקריקט במכביה, 4 שחקנים בנבחרת הבוגרת בהם קפטן הנבחרת אשכול סולומון, אחיו עמנואל סולומון, שי בנגרה, והחייל שיפרון נגבקר.

חמשת שחקני הנוער שמשחקים במדי נבחרת הנוער הם יוגב נגבקר - קפטן הנבחרת, שני אחיו יאיר וניב נגבקר, עידן וארסולקר ואייל בונקר.

שחקן נוסף של הקבוצה, יפת נגבקר, משמש כמנהל מקצועי של נבחרת הנוער ובכך הוא משלים את הייצוג הכי גדול מבין קבוצות הקריקט בארץ.

בנוסף לישראל נוטלות חלק בטורניר נבחרות דרום אפריקה, אנגליה, אוסטרליה והודו.

קפטן הנבחרת הבוגרת אשכול סולמון: כבוד גדול לשחק במכביה ולייצג את המדינה ואת העיר לוד, מקווה שנעשה הישג היסטורי ונזכה במדליית הזהב.

קפטן נבחרת הנוער יוגב נגבקר: התאמנו קשה 4 שנים כדי להגיע לנקודת הזמן הזאת של משחקי המכביה ואני מבטיח שניתן הכל על המגרש על מנת לייצג את ישראל ואת סופר אריות לוד בכבוד ולא נאכזב את כל מי שהשקיע בנו המון אנרגיות וזמן בשנים האחרונות.

יו"ר העמותה גדעון טלקר: כבוד וגאווה גדולה לעמותה ולמועדון שעשרה מנציגיה נוטלים חלק בנבחרות, ושני הקפטנים של הנבחרות הם שחקני הקבוצה, ראוי לציין שגם מאמן נבחרת הנוער סאנדיפ צ'אוון שהגיע מהודו הוא ידיד העמותה כאשר היה אורח של העמותה בשנת 2015 ואימן את שחקני הקבוצה במשך שבועיים ובשנת 2016 התארחו 5 שחקני נוער של העמותה באקדמיה שלו בהודו למשך שבועיים של אימונים. עכשחו נותר רק לאחל בהצלחה לכולם וזכייה במדליית הזהב.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום