הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

יאיר רביבו: את המנגינה הזו אי אפשר להפסיק, ולכן גם לא נפסיק!
חדשות

יאיר רביבו: את המנגינה הזו אי אפשר להפסיק, ולכן גם לא נפסיק!

כך בישר ראש העיר עו"ד יאיר רביבו בקונצרט סוף שנה של תזמורות הנוער העירוניות שהתקיים ביום חמישי האחרון בהיכל התרבות העירוני בלוד.

ראש העיר יאיר רביבו מברך את המעמד בעת נגינת הרכב כלי הקשת

המאסטרו מני מטלון עם נגני תזמורת הנוער הייצוגית בקונצרט סוף שנה מדהים ומקצועי

נגני תזמורת הנוער הצעירה בהופעה שריגשה את הקהל

עשרות הורים ובני משפחה נרגשים כיבדו את תזמורות הנוער העירוניות על בתשואות רמות בקונצרט לציון סיום שנת הלימודים תשע"ז. הערב החל בנגינת הרכב כלי-הקשת ההולך וצומח ומציג עבודה מרשימה ואיכותית מקונצרט לקונצרט בניצוחו של בוריס פורטנוי.

תחת שרביט הניצוח של מני מטלון - מנהל בית ספר יצחק נבון למחוננים ומצטיינים במוסיקה ומנצחן של תזמורות הנוער העירוניות הצעירה והייצוגית, ניגנו ההרכבים מבחר יצירות בהן מוסיקה מקורית לתזמורות כלי נשיפה, מארשים, שירים ישראלים ומוסיקה קלה.

מנחת הערב, מירי ויגדורברט, ציינה בדבריה על נסיעת התזמורת הייצוגית לפראג והודתה מעל הבמה לכל הגורמים שסייעו, בהם עיריית לוד, חברת אל-על, הקרן לפיתוח לוד וקרן הורוביץ וכן עמותת פש"ר ומועדון רוטרי לוד, וכן הודתה לכל העוסקים במלאכת ארגון הטיסה וייצוג ישראל ולוד בפסטיבל בפראג, צ'כיה. 

בטקס מרגש ועל רקע נגינת ההרכב הצעיר נפרדו חברי התזמורות, חברי אגודת שוחרי המוסיקה והמנצח מני מטלון מ-11 בוגרי כיתות יב' שמסיימים השנה את לימודיהם במסגרת התזמורת העירונית ומתחילים את דרכם כאזרחים בוגרים של המדינה. אלו בתורם ברכו במילות תודה על העשייה וההשקעה הרבה והודו במילים חמות ולבביות למני מטלון ולמירי ויגדורברט, לכל צוות המורים והמנהלה על הלימוד המסור והאוהב שניכרים בכישוריהם ובחדוות הנגינה.

את הערב כיבדו בנוכחותם וותיקי הנהלת התזמורת, נציגי מועדון רוטרי-לוד ומנהלי בתי ספר. כן ברך את הקהל והנגנים יו"ר אגודת שוחרי המוסיקה והאמנות בלוד, מוטי מורד, כולם ציינו את העשייה המבורכת של צוות המורים והעובדים ואת עצם קיום הפרוייקטים למוסיקה ותזמורת הנוער העירונית בכלל, כהישג חינוכי ותרבותי ראשון במעלה בעיר, ואיחלו לתלמידים ולכל ההורים חופשת קיץ מהנה ובטוחה.

במהלך הערב המרגש עלה ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, לברך ולאחל לתלמידים חופשה נעימה ובפיו הצהרה משמחת לכל יושבי האולם כי תכנית המוסיקה העירונית ובכללה תכנית "עיר מנגנת" ובית הספר למוסיקה יתוקצבו בשנה הבאה כמו בשנת הלימודים הנוכחית לכל הפחות - והקהל גמל לו בתשואות ממושכות.

"הבוקר קיבלנו החלטה חשובה שפרויקט "עיר מנגנת" ותזמורת הנוער ימשיכו להיות מתוקצבים, ב- 3 מיליון ש"ח בשנה, למרות שפרויקט הטיפול הנקודתי בא לסיומו השנה לאחר 18 שנה. במקביל, אנו ממשיכים במאמצינו להאריכו שוב" בישר ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, "המוסיקה מחברת את העיר הנפלאה שלנו, משובבת את הנפש ובעיקר גורמת לכולם להיות שמחים ומאושרים. אני שמח להשתתף הערבבקונצרט סיום השנה בניצוחו של המאסטרו מני מטלון, יחד עם המורים המצוינים וצוות בית הספר יצחק נבון למצטיינים ומחוננים במוסיקה.תודה לאגף החינוך ולסגני יוסי הרוש על הליווי לאורך כל הדרך. חופשה נעימה לנגנים הצעירים"!

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום