הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

ילדי לוד "מעפילים לירושלים"
חדשות

ילדי לוד "מעפילים לירושלים"

בתמונה: מקהלת "צלילי המעפילים" בשיר מיוחד שנכתב לערב לכבוד ירושלים

ערב שיא לציון יובל לאיחוד ירושלים "מעפילים לירושלים", נערך בבית חינוך "המעפילים" הערב בניהולה של המנהלת מלי פרץ זריהן ובניהול המוסיקלי של נורית טובול, היה ייחודי ומרגש.

יום חגה של ירושלים הפך לערב חגיגי בו סופר במסכת  וריקוד את סיפורה של עיר הבירה ושל העם היהודי מימיו של אברהם אבינו, ועד מלחמת ששת הימים ושחרורה של העיר העתיקה והכותל המערבי.

במיוחד לערב זה נכתב והולחן שיר חדש לירושלים, השיר נכתב על ידי מרגנית עומסי מחנכת ה' ומשוררת "חממת המעפילים", ואת הלחן יצרה נורית טובול מורת המוסיקה המוכשרת .

בהופעה מרגשת במיוחד ביצעה מקהלת בית הספר "צלילי המעפילים" את השיר בתקווה שיהפוך להמנונה של העיר ירושלים. תלמידי בית הספר הופיעו ברקודים שכבתיים שעובדו ע"י אלזה ספקטור, גלית דקפה, עינת טל ורחל חסדאי וקנין, הילדים רקדו ושרו בהתלהבות, וריגשו את ההורים והאורחים. "תודה לצוות המוכשר על הכנת הריקודים וכמובן לרוקדים הצעירים והמחנכות שלהם" אמרה מנהלת בית הספר. "התלמידים קבלו חולצות ייחודיות עליהן הייתה אמונה המורה אמילי לוי, ובהן הודפסה חומת ירושלים ושמות העיר בעיצובה של ענת בית הלחמי, זה הזמן להודות גם להן, תודה גם להנהגת ההורים על תרומתה לערב מרגש זה, למזל  המזכירה ועינבל  המורה לאומנות  תודה על התפאורה המדהימה ולאלישע  אב הבית על עזרתו בארגון".

מצגת עשירה  וייחודית לוותה ערב זה בהנחיית סימה גור ברוכים וענת בית הלחמי.  בשיאו של הערב הופיע הזמר בן סנוף שריגש את הקהל הרב בקולו ובשיריו. ראש העיר עו"ד יאיר רביבו וסגנו יוסי הרוש הממונה על החינוך יחד עם  בכירי העירייה, כבדו את הערב בנוכחותם ואף רקדו ושרו עם הילדים.

אכן חממה מיוחדת היא "חממת מעפילים" בה כל אחד תורם מיכולתו וכישרונו  באחדות מושלמת ליצירה מיטבית בניצוחה של המנהלת מלי.  קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום