הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

ערב שיא בבי"ס הרמב"ם בלוד לציון חגיגות יום ירושלים
חדשות

ערב שיא בבי"ס הרמב"ם בלוד לציון חגיגות יום ירושלים

מנהלת ביה"ס רויטל קנינו: מי שלא ראה את חגיגת יום ירושלים שהפיק בי"ס רמב"ם לא ראה אירוע שיא בית-ספרי מימיו !

תלמידי הרמב"ם בהפקת ענק לכבוד יום ירושלים

מנהלת בית הספר וראש העיר בתמונת סלפי על רקע הילדים המאושרים

לרגל 50 שנה לשחרורה של ירושלים, הכריז משרד החינוך על הנושא ירושלים כנושא השנתי בשנת הלימודים תשע"ז. בתום שנה של פעילויות לימודיות וחברתיות לכבוד ירושלים. בי"ס "הרמב"ם" בלוד הפיק ערב שיא שסיכם את הנושא. היה זה ערב מכובד ומרשים שלא הותיר אף אחד אדיש!

תלמידי "הרמב"ם" והוריהם חגגו את יום ירושלים בהוד ובהדר. האירוע התקיים במתנ"ס דנוור, "מופע מרשים, מתוקתק עד פרטי הפרטים הקטנים ביותר...הכל היה ערוך ומהודק ברמה הגבוהה ביותר", כתב אחד ההורים בפוסט שהעלה.

על האירוע ניצחו המורה אילנית הרוש והמורה ציפי מוזגורשווילי – מעמודי התווך של בית הספר. להצלחת הערב תרם כל צוות ביה"ס שהתגייס למשימה. כל מחנכת הכינה את כיתתה למיני מופע סביב שיר על ירושלים. אי אפשר היה להתעלם מהאבזור, מהתלבושות מהריקוד ומהשירה. בנוסף, צפה הקהל בקליפ ובו מחרוזת נוסטלגית של שירי ירושלים. על קטעי הקישור היו אחראים תלמידי כיתה ה'. את הערב חתם מיצג על הבמה שכלל את כל תלמידי בית- הספר עם דגלי ארץ-ישראל ועם השיר "ירושלים שבלב".

את המעמד כיבדו בנוכחותם ראש העיר עו"ד יאיר רביבו וסגנו יויס הרוש הממונה על החינוך. קטע מרגש במיוחד היה כאשר רויטל קנינו, מנהלת בית הספר, הזמינה לבמה את המנהלת היוצאת ציפי, הודתה על שנותיה כמנהלת ביה"ס ואיחלה לה הצלחה בהמשך דרכה.

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום