הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

יאיר רביבו בין מקבלי הפנים של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ
חדשות

יאיר רביבו בין מקבלי הפנים של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ

בנימין נתניהו הציג לנשיא טראמפ את יאיר רביבו כראש העיר המארחת "וחבר טוב מאוד שלי" * יאיר רביבו: "שמחתי ללחוץ את ידו של הנשיא האמריקני ולברך אותו בברכה שמברכים נשיא עולם" * שגריר ארה"ב בישראל הוזמן לביקור בלוד

ראש הממשלה מציג לנשיא טראמפ את ראש העיר המארח יאיר רביבו, "חבר טוב שלי"

הזמנה לביקור בלוד, רביבו עם שגריר ארה"ב החדש בישראל, דיוויד פרידמן

רביבו וטראמפ בשדה התעופה לוד, הכי קרוב שאפשר

ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו, הוזמן באופן רשמי ע"י משרד החוץ ומשרד ראש הממשלה, להיות בין מקבלי הפנים של נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, אשר הגיע לביקור בישראל ביום שני השבוע. רביבו זכה לכבוד רב כאשר הוזמן לשבת בשורה הראשונה, שלט עם שמו הוצב בכיסא השמור עבורו.

בעת שטראמפ לחץ את ידי כל המכובדים, הציג ראש הממשלה בנימין נתניהו לנשיא האמריקני את יאיר רביבו כראש העיר המארחת "וחבר טוב מאוד שלי" כפי שהדגיש.

"שמחתי ללחוץ את ידו של האיש החזק ביותר בעולם, שהצהיר כי בכוונתו להקים קואליציה עולמית למלחמה בטרור הקיצוני ואולי להוביל תהליך של שלום בכל המזרח התיכון", אמר יאיר רביבו, "חזרתי על הקוריוז n.t שזה נ"ט (נתניהו –טראמפ), נגד טילים, נגד טרור. הייתה לי הזכות לברך אותו בברכה שמברכים את נשיא העולם "ברוך שנתן מכבודו לבשר ודם".

עוד מהביקור המתוקשר, נגע לעניין שדה התעופה הלאומי ושיוכו לעיר לוד. "הכל עניין של העלאת עניין לסדר היום, וכשזה תופס שום דבר לא עוצר אותו", ציין ראש העיר יאיר רביבו, "ראו מה רשמה מלניה טראמפ בעמודה הרשמי – 'נחתנו בשדה התעופה הבינלאומי לוד, ליד תל אביב'. שנים שלא ציינו את לוד בהקשר של שדה התעופה והשבוע זה קרה בגדול, החל מנאומי מול ראש הממשלה בהסכם הגג, ועד זה שמדינה שלמה לא הצליחה להבין מדוע חזרו להזמין אותי כראש העיר המארחת בטקס רשמי.  החלום להחזרת השדה ללוד מזמן לא נראה קרוב יותר!"

קודם לנחיתת הנשיא טראמפ, ניצל ראש העיר יאיר רביבו את ההמתנה לנחיתה כדי לעשות קצת יחסי ציבור לעיר, פגש את שגריר ארה"ב החדש בישראל, דיוויד פרידמן, והזמין אותו לביקור בלוד. נוכח הוויכוח סביב העברת שגרירות ארה"ב לירושלים, הציע ראש העיר לשגריר החדש ספק בהומור ספק ברצינות, להעביר את השגרירות בשלב הראשון ללוד. רביבו: "לוד כונתה במקורות המשנה לירושלים, אז אמרתי לשגריר שבינתיים יעבירו את השגרירות ללוד...".קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום