הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

יום שכולו תורה ביום העצמאות בלוד
חדשות

יום שכולו תורה ביום העצמאות בלוד

 

 

 

את יום יום העצמאות התשע"ז לא ישכחו עוד זמן רב בעיר, פרי יוזמה ברוכה של מח' פרויקטים ומחלקתה החרדית למען ציבור אוהב התורה, בתמיכתו הרבה של ראש העיר עו"ד יאיר רביבו.

החל מהשעה 09:00 עד 21.00 פקדו תושבי העיר את בית הכנסת בית ישראל בכדי לשמוע את טובי הרבנים מהעיר ומחוצה לה.

הרב לוגאסי, הרב בן פורת, הרב משה פנירי, הרב שמחה כהן, הרב יצחק פנגר, הרב זמיר כהן וכמובן המעמד הגדול של חבר מועצת חכמי התורה, הגאון הגדול הרב שמעון בעדני שליט"א שמאות אנשים נשים וילדים הגיעו לדרשתו המרכזית.

העיר לוד ללא ספק מחזקת את העשייה התורנית, הודות לראש העיר עו"ד יאיר רביבו יחד עם סגן ראש העיר עו"ד מאיר אסולין ממונה רווחה וחרדים אשר נותנים מענה הולם עבור ציבור בני התורה.

התושבים אומרים שמספר כה רב של בני תורה ואברכי כולל הם לא זוכרים מזמן, כן ירבו. צריך לציין שהעיר נערכת לקליטת משפחות חרדיות במסגרת תכנית אחיסמך וההכנה בשיאה. שיהיה בהצלחה

חבר המועצה עו"ד מאיר אסולין: "אני מבקש להודות לראש העיר עו"ד יאיר רביבו על התמיכה הרבה והנוכחות ביום שכולו תורה ביום העצמאות, זה לא מובן מאליו, תודה, תודה, וכמובן למנכ"ל האחד והיחיד אהרון אטיאס וכן לידידי חבר המועצה אריה לוי, שכיבדו את המעמד והרבנים בנוכחותם, שהשם יתברך יחזיר לכם כפל כפליים, ואחרון אחרון חביב, בני סיתאלכיל, מרכז המגזר החרדי שפועל ללא לאות, ימים כלילות ע"פ הוראותיהם של ראש העיר ועוזרתו מנהלת מח' פרויקטים, שירן בוקרה, לאפשר מענה הולם לציבור החרדי בלוד, אשריכם ואשרי חלקכם שזוכים להגדיל תורה ולהאדירה בעיר התנאים".

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום