הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

תלמידי והורי ביה"ס "המעפילים" תורמים למחלקת הילדים בבית חולים אסף הרופא
חדשות

תלמידי והורי ביה"ס "המעפילים" תורמים למחלקת הילדים בבית חולים אסף הרופא

בתמונה: אנשים טובים באמצע הדרך, קהילת המעפילים במחלקת הילדים באסף הרופא

"כשנעמי שמר כתבה  את השיר 'אנשים טובים באמצע הדרך', היא לא הכירה את קבוצת האנשים המופלאה, בעלי מכנה משותף אחד: 'טוב לב', כך ציינו השבוע בבי"ס המעפילים בלוד, שציינו כי כל הנבחרת שייכת לקהילה מיוחדת במינה "קהילת המעפילים" וחברים בה מורים, הורים ותלמידים. על דגלה של הקבוצה  רקומה, באותיות קידוש לבנה, הסיסמא: "נתינה ומעורבות חברתית הן אורח החיים שלנו." 

לקראת חג הפסח חברו ויזמו הרכזת החברתית ענת שרמן, יו"ר ועד ההורים משה אללוף, חברי ההנהגה הבית ספרית ובנות נבחרת הכדורשת "חממת המעפילים" בהנהגתה של הקפטנית האנרגטית מירי עדרי, מיזם שאגד בתוכו את כל בתי האב. אט אט קרם הרעיון עור וגידים וכשסוכמו כל הפרטים הוחלט לקיים פעילות למען ילדים המאושפזים במחלקת הילדים בביה"ח "אסף הרופא".

הורי ותלמידי ביה"ס תרמו מכספם על מנת לרכוש צעצועים ומשחקי קופסה שישמחו את הילדים השוהים במחלקה. ההורים עשו זאת ברוחב לב ואליהם הצטרף ארז עיני מ"ניקוי שטיחים עיני", אשר תרם ערכות יצירה שחולקו לילדים המאושפזים.

הצעצועים הרבים שנאספו ונרכשו מכספי התרומות בעזרתה של חנות צעצועים שמכרה במחירי עלות נתרמו להקמת המיזם "בית המתנות של יעל".

ביום ראשון, בשעות אחר הצהריים, בתחילתה של חופשת הפסח, פשטו על המחלקה  מנהלת בית הספר מלי פרץ זריהן,  חברי הנהגת ההורים, נבחרת הכדורשת  של "חממת מעפילים" , הרכזת ענת שרמן מלווה בגיטרה שלה, וכמובן תלמידי מועצת התלמידים. ענת ארגנה שירה בציבור עם מיטב שירי הפסח ולילדים חולקו דברי מתיקה ושי. ההתרגשות של כל הנוכחים ילדים, הורים, הצוות הרפואי והחינוכי הייתה רבה, ואכן יוזמה זו הביאה אושר רב לכל הנוכחים – לנותנים ולמקבלים.

"זה הזמן להודות לכל התורמים להצלחת המיזם. לארז עיני מניקוי שטיחים עיני, לאימהות נבחרת הכדורשת של "חממת המעפילים", למשה אללוף, יו"ר ההנהגה הבית ספרית, לחברי הנהגת ההורים, לתלמידים, לענת שרמן ולמנהלת ביה"ס מלי פרץ זריהן שמאפשרת לכל רעיון להתממש" נמסר מבית הספר.

 

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום