הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

ארבע שעות חנייה חינם לתושבי לוד במרכז העיר לוד!
חדשות

הוגדלה ההטבה לתושבי לוד:

ארבע שעות חנייה חינם במרכז העיר לוד!

בתמונה: 4 שעות חניה חינם לתושבי לוד ברחובות מרכז העיר

החל מתאריך 1.4.17, תגדל ההטבה לתושבי לוד, לפיה יוכלו התושבים לחנות בחינם במשך 4 שעות -במקום שעתיים, ברחובות מרכז העיר (למעט אזור התעשייה), בימים ובשעות בהם החנייה בתשלום. אין ספק שזמן של 4 שעות, יאפשר לתושבים לעשות את כל הסידורים במשך היום. יצוין כי לתושבים המתגוררים באזורי החנייה בתשלום, הוענקו תווי חנייה המאפשרים חניה חינם ל-2 רכבים.

כמו כן, חוק העזר העירוני מאפשר חנייה מועדפת לתושבי לוד בשעות הלילה, על מנת להקל את מצוקת החניה ולאפשר חניה נוחה וקרובה לבית לכל תושב.

איך מקבלים? ההטבה מותנית ברישום מראש באתר מטרו פארק. נכנסים לאתר האינטרנט של "מטרו פארק" (במנוע החיפש של גוגל), נרשמים, מזינים את הפרטים והאסמכתאות הנדרשים ומקבלים אישור זכאות בתוך שבוע ימים בלבד! כדי לקצר את התהליכים, מומלץ להיכנס באמצעות הקישור הבא: http://request.metropark.co.il/request/Create.aspx?muni=9

ניתן גם לגשת להירשם במשרדי רשות החנייה בכתובת רחוב בן אליעזר 6 לוד שעות קבלת קהל בימים א-ה בין השעות 8:00-12:30 וביום ג' גם בין השעות 16:00-18:00.

פרטים לגבי ההטבה ואופן הרישום ניתן לקבל בטלפון 08-6788351 מענה טלפוני בימים א, ב, ד, ה בין השעות 13:30-15:30 ביום ג' 10:00-13:00 ואחה"צ 15:00-17:00 .

תושב אשר כבר נרשם ונהנה מההטבה של חנייה שעתיים ראשונות חינם לא נדרש להירשם בשנית וההטבה תגדל לו אוטומטית משעתיים ל- 4 שעות .

כיצד משתמשים בהטבה?  רישום באפליקציה של "פנגו" או "סלופארק או אתר האינטרנט של כל חברה. הרישום הנו חד פעמי לרכב ואינו כרוך בתשלום דמי רישום, או דמי שימוש, או דמי מנוי כלשהם.

תושב שזכותו להטבה אושרה, יוכל להפעיל חניה באמצעות "פנגו" או "סלופארק" לאחר שנרשם וארבע השעות הראשונות של חניה ברחבי "מרכז העיר" תהיינה ללא תשלום.

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום