הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

לוד חגגה פורים בשלל אירועים
חדשות

לוד חגגה פורים בשלל אירועים

חוגגים פורים באירוע המרכזי בשד' ירושלים במופע עם רוי בוי

חניכי שבט צופי אייל לוד בהפעלות מאתגרות

תושבים וילדים עם ראש העיר נהנים בהופעת להקות מחול עירוניות

העיר לוד צהלה ושמחה בשלל אירועי פורים ססגוניים ועליזים שהתקיימו בשכונות ובקהילות השונות ברחבי העיר, ובכל בתי הספר בלוד.

הפנינג פורים ונשף פורים ענק במתנ"ס גני אביב, מופעי מחול ברחבי העיר, מתנפחים, קריאת מגילה בשכונות, תחנות הפעלה ויצירה, תחרויות תחפושות, מופעי קסמים ואשליות לפורים, משתה נשים כולל מופע קומי והרקדה, מסיבת פורים ענקית במרכז הצעירים, פורימון ענק בשבט הצופים אייל, ועוד ועוד...

האירוע המרכזי: חגיגה המונית לילדי העיר בפארק בשד' ירושלים, עם מופע של רוי בוי, אובה בג'ונגל, פינצי הליצנית, הופעות של להקות מחול עירוניות, שוק פורים של תנועות הנוער, דוכני מזון, הגרלות ופרסים. על ההפקה היו אמונים אנשי אגף תרבות ורשת המתנ"סים בראשותה של אורית עופר, בסיוע קהילת הסטודנטים בלוד, הקרן לפיתוח לוד, הגרעין התורני, יחידת הנוער ותנועות הנוער בלוד.

גם מזג האוויר האיר פנים ללוד, ועל אף היום הגשום בשושן פורים, הגיעו תושבי העיר על ילדיהם לאירוע המרכזי שהתקיים בשד' ירושלים.

"תודה לבורא עולם שסידר לנו כמה שעות של שמש כדי ליהנות מיום חוויתי, תודה לכל השותפים שסייעו לנו לשמח את התושבים, לתנועות הנוער ולאגף תרבות ורשת המתנ"סים על הובלת האירועים, וכמה נפלא לראות תושבים מחויכים ומאושרים, אנחנו כבר עם הפנים לאירועי אביב ועצמאות בע"ה" אמר ראש העיר עו"ד יאיר רביבו.
קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום