הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

יום אישה שמח בלוד
חדשות

יום אישה שמח בלוד

לא ראיתי עוד ראש עיר כזה שלא מפסיק לרקוד ולשיר ומדביק את כולם בשמחה, זה כיף לראות עיר שמחה", כך אמר ירון אילן בשידור חי בתכנית "שישי שמח" שהתארחה בלוד לרגל יום האישה. ראש העיר יאיר רביבו: "עוד אירוע שנכנס לפנתיאון הלודאי ומיתג את לוד כעיר שמחה עם תושבים מקסימים ונהדרים, עם נשים מדהימות, חזקות ומשפיעות"

ירון אילן ועינת שרוף עם ראש העיר יאיר רביבו

 550 נשות לוד משולהבות במהלך המחווה הרומנטית של ראש העיר לרעייתו

מיטב כוכבות הזמר על במת היכל התרבות בלוד

יום האישה הבינלאומי בלוד המתקיים בלוד כמסורת בהצדעה לנשות העיר וכביטוי לכבוד והערכה אליהן ולהישגיהן, היה השנה שונה מהרגיל והתקיים בסימן חגיגת ענק עם מיטב כוכבות הזמר הישראלי והים תיכוני.

ביוזמתם של ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, ויועצת ראש העיר למעמד האישה, אפרת אברהם, נוצר קשר עם מפיקי התוכנית הפופולארית "שישי שמח עם ירון אילן" – תוכנית הדגל של ערוץ 24, וסוכם כי התכנית תתארח בלוד עם ספיישל חגיגי ליום האישה, ותשודר חי (4 שעות שידור) מהיכל התרבות העירוני בלוד.

ואכן היה זה ערב בלתי נשכח, אחד האירועים הכי שמחים בלוד בעשור האחרון, בהצדעה לנשות לוד המדהימות. במהלך השידור החי, הפתיע ראש העיר עו"ד יאיר רביבו כאשר שר לרעייתו יקירה, לרגל 16 שנות נישואין את השיר "לכל אחד יש את האחת שלו.." במחווה רומנטית אשר הלהיבה את 550 נשות לוד שהגיעו לערב המיוחד. "יש לכם ראש עיר גדול, אלוף" אמרה עינת שרוף ששרה עמו על הבמה.

עוד בין הכוכבות שהגיעו לעשות שמח מלבד מלכת השירה בציבור עינת שרוף, גם הכוכבת נסרין קדרי, והזמרות אתי ביטון, בר כהן, רויטל נחמני, גילת יפרח, אושרית מלכה, תאיר שדה, דלית סדן והזמרת הלודאית המוכשרת ויולט קנינו.

לוד זכתה ליחסי ציבור אדירים, נוסף על השידור החי עצמו אשר מיתג את העיר עם תושבים שמחים ומאושרים. לקראת האירוע שודרו 70 תשדירים בערוץ 24, אשר קידמו את היום המיוחד.

"עוד אירוע שנכנס לפנתיאון הלודאי ומיתג את לוד כעיר שמחה עם תושבים מקסימים ונהדרים, עם נשים מדהימות, חזקות ומשפיעות" אמר ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, " אני מלא הערצה לפורום הנשים שלנו, ובראשן לאפרת אברהם התותחית שתקצר היריעה מלפרט את ההשקעה בהפקת ערב זה, לצוות עבודה קהילתית שעמל עימה, לחברת המועצה אלווירה קוליחמן היקרה, לאורית עופר וצוות ההיכל, לדובר העירייה יהורם בן ארוש, ובאופן אישי לשתי הנשים היקרות שהיו לצידי הערב זה כמו בכל חיי, אימא אסתר ורעייתי יקירה. שנזכה בע"ה תמיד להיות ככה בשמחה!"

אלו שפספסו ולא ראו את התכנית, מוזמנים לצפות היום (שישי, 17.3.17 החל מהשעה 11:00) בשידור החוזר בערוץ 24.

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום