הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

"שישי שמח עם ירון אילן" בספיישל חגיגי ליום האישה 2017 בלוד
חדשות

"שישי שמח עם ירון אילן" בספיישל חגיגי ליום האישה 2017 בלוד

שידור חי מהיכל התרבות העירוני ב-8.3.17 החל מהשעה 19:00  * בין האורחות אשר תגענה לשיר ולעשות שמח בלוד יהיו מלכת השירה בציבור עינת שרוף והכוכבת הערבייה-ישראלית נסרין קדרי

בתמונה: ירון אילן, עינת שרוף ונסרין קדרי באים לעשות שמח ביום האישה בלוד

יום האישה הבינלאומי בלוד המתקיים בלוד כמסורת בהצדעה לנשות העיר וכביטוי לכבוד והערכה אליהן ולהישגיהן, יהיה השנה שונה מהרגיל ויתקיים בסימן חגיגת ענק עם מיטב כוכבות הזמר הישראלי והים תיכוני.

ביוזמתם של ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, ויועצת ראש העיר למעמד האישה, אפרת אברהם, נוצר קשר עם מפיקי התוכנית הפופולארית "שישי שמח עם ירון אילן" – תוכנית הדגל של ערוץ 24, וסוכם כי התכנית תתארח בלוד עם ספיישל חגיגי ליום האישה, ותשודר חי (4 שעות שידור) מהיכל התרבות העירוני בלוד.

כידוע, מידי תכנית מביא עמו ירון אילן גם כמה זמרים טובים, במקרה הנוכחי כמה זמרות טובות מהז'אנר הישראלי והים תיכוני (בין 10-15 זמרות) המבצעות משיריהן יחד עם הרכב הבית המוסיקאלי של התכנית. בין האורחות אשר תגענה לשיר ולעשות שמח יהיו מלכת השירה בציבור עינת שרוף, והכוכבת נסרין קדרי המעניקה בשירתה ביטוי לפסיפס התרבויות הנפלא הקיים בעיר.

יום האישה יתקיים ביום רביעי, 8.3.17, החל מהשעה 17:00 עם דוכנים, סדנאות וכיבוד קל. בשעה 19:00 יחל השידור החי בניצוחו של ירון אילן שמהווה כיום אושיה מרכזית בתחום תכניות הטלוויזיה והרדיו ובערבי הזמר הישראלים הים תיכוניים. בשיאו של הערב, לקראת השעה 21:00 יביא ראש העיר את ברכתו לתושבי העיר ובעיקר לנשות העיר, בשידור חי.

לקראת האירוע ישודרו 70 תשדירים בערוץ 24, המקדמים את היום המיוחד. אף שהתכנית תשודר חי ביום רביעי ולא ביום שישי, הוחלט לשמור על השם הממותג של התכנית "שישי שמח עם ירון אילן". התוכנית תשודר בשידור חוזר ביום שישי 17.3.17.

שיהיה לכולנו שישי שמח ויום אישה שמח בלוד!קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום