הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

יוזמה, יצירתיות וחדשנות בעיריית לוד
חדשות

יוזמה, יצירתיות וחדשנות בעיריית לוד

מנהלי העירייה הציגו את תוכנית העבודה לשנה הקרובה * ראש העיר עו"ד יאיר רביבו: תוכניות העבודה מרשימות ומפורטות המלמדות על פעילות דינמית, מתוכננת, מתוקצבת וממוקדת של העירייה, שאת תוצריה אנו רואים בכל פינה בעיר"

ראש העיר יאיר רביבו, פעילות דינמית וממוקדת של העירייה

בכנס הצגת תוכניות העבודה של מנהלי עיריית לוד

 

עם תחילת שנת התקציב 2017, גיבשה עיריית לוד תכנית עבודה מקושרת תקציב התואמת את מטרות ויעדי החזון העירוני שמוביל ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, הנותן ביטוי לשיפור איכות החיים בלוד.

גיבוש תכנית עבודה הכוללת יעדים מדידים, תורמת לשיפור התפוקות של העירייה, בכל הקשור לקידומה ולפיתוחה של העיר ולייעול השירות לתושב. התכנית כאמור, מקושרת לתקציב העירייה אשר אושר עם סיום 2016. בהחלט הישג מרשים המעיד על ערכי ניהול מקצועיים, מה שמחזק את זכייתה של עיריית לוד שנתיים ברציפות בפרס הניהול הכספי התקין של משרד הפנים.

את תהליך גיבוש תכנית העבודה הוביל מנכ"ל העירייה אהרון אטיאס בשיתוף עם אפרת אברהם, יועצת ראה"ע למעמד האישה.

"בעיריית לוד אנו מעודדים יוזמה, יצירתיות וחדשנות מוכוונת חשיבה מחוץ לקופסא, לכן החלטנו השנה, להתנתק מההמולה היום-יומית ומשגרת העבודה במשרדי העירייה, ויצאנו עם כל מנהלי האגפים ויחידות העירייה לכנס מקצועי במלון נווה אילן בירושלים, במהלכו הוצגו תוכניות העבודה באגפים השונים לשנת 2017" אמר ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו.

"מנהלי העירייה הציגו בחדוות יצירה ובהתלהבות, תוכניות מרשימות ומפורטות המלמדות על פעילות דינמית, מתוכננת, מתוקצבת וממוקדת של העירייה, שאת תוצריה אנו רואים בכל פינה בעיר. היה זה יום מלמד ומגבש המעיד על ערכי ניהול מקצועיים, כארגון יעיל, יוזם, יוצר ויצירתי המכבד את עצמו, ועומד על זכותם של תושבי העיר לקבל את השירות הטוב ביותר ולשיפור מתמיד באיכות החיים בעיר".

ראש העיר הודה למנכ"ל העירייה אהרון אטיאס ולאפרת אברהם, לסגנים, למ"מ ולחברי מועצת העיר שהשתתפו בכנס המקצועי, וכן ליועצי התוכנית ד"ר נעה ואליעזר שוורצר ולסגנית מפעם שפלה אלונה מרק שמלווה את העירייה ונותרה "מפעמת" מהשינוי האדיר העובר על העירייה. "אני בהחלט שבע רצון מתכנית העבודה אשר משמשת כלי בסיסי בכל ארגון המכבד את עצמו, חלק בלתי נפרד ממערך הניהול של העירייה המשקף נאמנה את מגמת הצמיחה וההתפתחות העתידית של העיר. יחד בע"ה, נעשה ונצליח"!, הדגיש ראש העיר.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום