הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

לוד רצה קדימה! עוד שבועיים למרוץ לוד ה - 4
חדשות

לוד רצה קדימה! מרוץ לוד ה-4 יוצא לדרך! 

ראש העיר יאיר רביבו: "ממשיכים במסורת במרוץ לוד ה-4. חגיגה ספורטיבית, ססגונית ומלאת אנרגיה וגאוות יחידה. לוד היא עיר שחושבת, מכוונת ורצה קדימה" * גם השנה תצטרף למרוץ המסורתי קבוצה של כ-600 רצים מכל יחידות משמר הגבול ברחבי הארץ

 

אלפים במרוץ לוד ה-3 מאשתקד

ראש העיר יאיר רביבו בין הרצים

מאות לוחמים ולוחמות מכל יחידות מג"ב בארץ

 

העיר לוד ממשיכה להתפתח ולרוץ קדימה וכמו כל הערים החשובות בעולם ולא מעט ערים ומועצות בארץ, תזניק ב-31.3.17 את מרוץ לוד ה-4, בהפנינג ספורט, בריאות וכושר, הכולל מרוץ תחרותי מותאם לכל הגילאים, בהשתתפות אלפים מתושבי העיר והסביבה.

מדובר באירוע ספורטיבי הכי גדול, המוני, ססגוני, צבעוני ומלהיב המתקיים בעיר לוד המשקף את אופייה של העיר. "מרוץ לוד אשר הפך למסורת, יעבור בנקודות ציון היסטוריות ייחודיות אשר יחברו בין תרבויות, דתות ותקופות היסטוריות, בעיר היחידה במזרח התיכון בה יש שלום אמיתי. המסלול תוכנן כך שהוא עובר הן בעיר העתיקה והן בשכונת החדשות. כך יכלו הרצים לחוות את ההיסטוריה ארוכת השנים של לוד וגם להתרשם מהשכונות החדשות, שמשקפות את פניה החדשות של העיר – עיר שחושבת, מכוונת ורצה קדימה", הסביר ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, "אנחנו רוצים להנחיל לתושבי החיים את החשיבות שבשמירה על אורח חיים בריא והזדמנות לשלב כושר גופני עם פעילות לכל המשפחה".

בעיריית לוד מאמינים שגם השנה, ישתתפו משפחות רבות במרוץ ויגיעו להפנינג הספורט שילווה אותו. לכן, מעבר למקצים ל-10 ו-5 ק"מ המיועדים לספורטאים שמתאמנים על בסיס קבוע, יכלול המרוץ גם מקצה עממי ל-2 ק"מ ו"מרוץ אפרוחים" לילדים.

בתוך כך נמסר כי גם השנה, יצטרפו כ-600 לוחמים ולוחמות מכל יחידות מג"ב ברחבי הארץ, אשר יקיימו את מרוץ לוד ה-2 של מג"ב, בתוך מרוץ לוד ה-4 העירוני. ראש העיר עו"ד יאיר רביבו מסר את תודתו לכוחות משמר הגבול על שיתוף הפעולה להצלחת מרוץ לוד, ועל החלטתם לרוץ כתף אל כתף עם תושבי העיר.

מפקד מג"ב, ניצב יעקב (קובי) שבתאי מברך על מיסוד הקשר עם העיר לוד ועל המשך המסורת שהתחילה בשנה שעברה עם מרוץ מג"ב הראשון.

החיבור של מג"ב עם הקהילה הוא חיבור יוצא דופן שתורם רבות לשני הצדדים בעיצוב חברה טובה יותר במדינת ישראל. עוד איחל מפקד מג"ב בהצלחה לרצים.

.

 

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום