הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

שר האוצר התלהב מהתקדמות פרויקט "מחיר למשתכן" בלוד
חדשות

שר האוצר התלהב מהתקדמות פרויקט "מחיר למשתכן" בלוד

בתמונה: שר האוצר וראש העיר מסיירים בפרויקט מחיר למשתכן המתקדם בלוד

שר האוצר משה כחלון, ביקר בשבוע שעבר בלוד כדי לבדוק מקרוב את הפרויקט הכי מתקדם בארץ, כאן בלוד, במסגרת פרויקט "מחיר למשתכן".

המדובר בפרויקט "מגדלי הנחל" של חברת צפריר וזוהר שרבט בשכונת אחיסמך בלוד, אשר הולך וצובר תאוצה וממשיך לשבור שיאים. 10 חודשים לאחר שהונחה אבן הפינה במעמד שר האוצר, שכונת הצעירים החדשה צומחת במהירות שיא ובקצב מרשים. הנוסעים על כביש 40 לא יכולים שלא להבחין בתנופת הבניה במקום.

הצלחת הפרויקט בלוד, בולטת מכל הפרויקטים במדינה בשיטת מחיר למשתכן, במסגרתו הוקמו 376 יחידות דיור אשר נמכרו לזוגות צעירים מתוך העיר ומחוצה לה, בפרויקט אשר יועד מראש לכלל האוכלוסיות, לציבור כללי וחילוני, וינוהל עם השלמתו בנפרד מהקריה הדתית חרדית.

לפני כשבועיים כזכור ולקראת השלמת העבודות והאכלוס הצפוי, יזם ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, כנס רוכשים, בהשתתפות כל גורמי המקצוע, כמי שרואה חשיבות רבה בקשר הישיר והבלתי אמצעי עם התושבים החדשים בפרויקט, וזאת כדי להשיב לשאלותיהם, להקל עליהם בהמשך את הבירוקרטיה ולאפשר את קליטתם בצורה טובה ויעילה.

ייחודיותו של הכנס, בכך שלמעשה היה זה הכנס הראשון בישראל עם רוכשי הדירות בפרויקטים של "מחיר למשתכן", לפיכך עורר הכנס התעניינות רבה בקרב נושאי תפקידים בכירים ממשרד הבינוי והשיכון, וכן ממטה הדיור הלאומי במשרד האוצר, אשר שלחו את נציגיהם.

מאז יצא הפרויקט לדרך בלוד, ביקר באתר הבנייה שר האוצר משה כחלון מספר פעמים, בשבוע שעבר כאמור הגיע לסיור נוסף בהשתתפות ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו. "השר הודיע לי כי הפרויקט יימשך בע"ה גם בשנים הבאות כך שהתוכניות החדשות שאנו עמלים עליהן בימים אלו ישווקו גם באופן מוזל לזוגות צעירים", מאר ראש העיר.

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום