הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

קמפוס לימודי בלוד: מצוינות מתחילה בכיתה א'
חדשות

קמפוס לימודי בלוד: מצוינות מתחילה בכיתה א'

בתמונות: מגלים את מדינות במפת העולם  בתכנית "מטיילים בעולם"

השנה החל לפעול בבית הספר "זבולון המר" בלוד, "קמפוס לימודי" בשכבות א'-ב'. בימים אלה סיימו בביה"ס סבב ראשון של למידה. הלמידה במסגרת הקמפוס הלימודי מאפשרת לחשוף את הילדים מגיל צעיר לתופעות, לתהליכים ולעקרונות מתחומי המדע והטכנולוגיה, אומנות וגיאוגרפיה, אשר תורמים להגברת הסקרנות הטבעית והעצמאות המחשבתית של התלמידים.

התכנית מאפשרת בחירה של התלמידים והוריהם בתכניות שונות: תכנית אוכלים בריא- במסגרתה מכירים התלמידים את הדרך לאורח חיים בריא, מהם המרכיבים לחיים בריאים ואילו שינויים עלינו לעשות בחיינו למען שמירה על גופנו.

תכנית מטיילים בעולם- התלמידים מכירים את פליקס הארנב ויוצאים עמו למסע במדינות שונות בעולם תוך למידה על סמלים, מנהגים מיוחדים ומאכלים מסורתיים של המדינות השונות.

תכנית ביומממקרי- תכנית זו מציעה למידה בהשראת בעלי חיים. התלמידים לומדים את אורח חייהם של בעלי חיים ומכירים את הבסיס לפיתוח תחום חדש במדע בו הטבע מהווה מודל לחיקוי ולהשראה ליצירת פתרונות לבעיות שונות של האדם, בדרך מקיימת ותומכת בסביבה.

תכנית אור וצבע –בתכנית התלמידים מתבוננים בשפע הצבעים סביב ולומדים כיצד הם נוצרים: מכירים את צבעי היסוד, יוצרים צבעים חדשים, מכירים את כל צבעי הקשת, בוחנים את הקשר של אור וצל .

"בפתחה של המחצית השנייה של שנת הלימודים, מתחילים התלמידים למידה במסגרת תכנית נוספת. נאחל למידה פורייה ומהנה לתלמידים", אמרה איריס ברדה, מנהלת ביה"ס.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום