הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

נגיד רוטרי ישראל אורח העיר לוד
חדשות

נגיד רוטרי ישראל אורח העיר לוד

בתמונה: ביקור נגיד רוטרי ישראל בלשכת ראש העיר יאיר רביבו

גבי אורן,  נגיד רוטרי ישראל, ערך ביום ראשון השבוע את ביקורו השנתי בלוד. אל הנגיד הצטרפו רעייתו בתיה, מזכיר רוטרי ישראל יעקב בן גד, וראש אשכול השפלה שמעון גונן.

הסיור החל בבית ספר דקל בלוד, מנהלת בית הספר יפעת ארליך סיפרה לאורחים על אוכלוסיית התלמידים, הציגה בפניהם את המטבח הטיפולי - לימודי שנחנך לאחרונה בעזרת רוטרי לוד ובתרומת קרן אריסון, ועמדה על הקשר ההדוק רב השנים בין בית הספר למועדון.

התחנה הבאה הייתה בלשכת ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, והשתתפות ממלא מקומו אלי סער ,מנהל אגף החינוך שלום עזרן, דובר העיריה יהורם בן ארוש, וחברי מועדון רוטרי לוד בראשות נשיאת המועדון, מירי בוחניק.  

ראש העיר הגדיר את מועדון רוטרי לוד כ"אורים ותומים של העשייה הקהילתית בעיר" והדגיש את הקשר בין הרשות למועדון, בפעילות המשותפת למען הקהילה בעיר. בתום דברי ראש העיר החליפו השניים דגלונים, כמיטב המסורת וכמזכרת מהביקור.

מעיין דהן, נשיאת מועדון אינטראקט לוד, תלמידת בי"ס אורט זייל, תיארה את פעילות הצעירים חברי מועדון האינטראקט למען הקהילה ולמען בעלי צרכים מיוחדים בעיר.

בהמשך ביקר הנגיד במעון אביב, מוסד נוסף המקיים פעילות משותפת עם רוטרי לוד.  מנהל המעון, ניר גרינברג, הציג את אופי המעון ודייריו, ואת הקשר המיוחד עם המועדון.

פגישת העבודה של הנהלת המועדון עם הנגיד, נערכה בביתה של הנשיאה מירי בוחניק, הנגיד שמע סקירה מראשי האפיקים על הפעילות הענפה של מועדון לוד והתרשם מתכנית העבודה עד לסוף השנה.

בישיבה חגיגית במועדון לוד הסתיים ביקור הנגיד בעיר, הנגיד גבי אורן הדגיש את ששת מושאי הפעילות של רוטרי עולמי למען השלום, בריאות ועוד. בישיבה זו מלבד חברי רוטרי השתתפו גם חברי אינטראקט (תנועת צעירי הרוטרי) מבי"ס אורט זייל. הערב הסתיים בהחלפת דגלים בין הנגיד לנשיאת המועדון ובהענקת שי לנגיד ופרחים לרעייתו.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום