הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

מהפיכה ברפואת החירום בלוד עם פתיחת סניף 'טרם' בעיר
חדשות

מהפיכה ברפואת החירום בלוד עם פתיחת סניף 'טרם' בעיר

מהפכת שירותי הרפואה הדחופה של 'טרם' הגיעה גם ללוד: תושבי לוד קיבלו בשביעות רצון את פתיחת מיון 'טרם' בעיר שצפוי לחולל מהפכה בשירותי הרפואה הדחופה באזור * ראש העיר עו"ד יאיר רביבו: אני שמח לבשר ש-5 שנים של מאמצים נשאו פרי, רשת מרפאות 'טרם' נעתרה לבקשותיי עוד מתקופתי כמנכ"ל העירייה ופתחה סניף בלוד * המיון החדש של 'טרם' בלוד פועל בכל ימות השבוע ובשבתות וחגים, בהסדר עם חברי כל קופות החולים והוא משרת את התושבים שנזקקים לרפואה דחופה במהירות המקסימאלית מבלי לפגוע במקצועיות הטיפול ובמקרים מסוימים אף מעניק מענה רפואי במקרים שמצריכים אשפוז.

בתמונה: מהפיכה ברפואת החירום בלוד עם פתיחת סניף 'טרם' בעיר

מי לא הכיר את החוויה הלא נעימה כאשר נזקקים לרפואת חירום, רצים לחדר המיון וממתינים שעות ארוכות לצילום רנטגן, לבדיקות מעבדה או לטיפול דחוף. ובכן, מעתה תושבי לוד, לא תצטרכו להידחף, להיתקע ולהמתין שעות ארוכות בחדר המיון עם פתיחה סניף 'טרם' בעיר.

את הבשורה הביא ראש העיר עו"ד יאיר רביבו: "אני שמח לבשר ש-5 שנים של מאמצים נשאו פרי, רשת מיוני 'טרם' נעתרה לבקשותיי עוד מתקופתי כמנכ"ל העירייה ופתחה מרפאה בלוד, ממש ליד הבית, והעיקר שנהיה בריאים בע"ה. אני מודה להנהלת 'טרם' על החלטתה לפתוח סניף בלוד המהווה מהפך ברפואת החירום בעיר, תאפשר מעתה לתושבי לוד טיפול רפואי מלא ושירות מהיר ויעיל אשר יחסוך מהתושבים מחיר יקר, זמן המתנה ממושך, עד לשחרור המהיר הביתה, בתפילה כמובן לבריאות איתנה ושלא נזדקק".

מנכ"ל 'טרם' , נתן אפלבאום: "רשת 'טרם' חרטה על דגלה שירות רפואי מקצועי, איכות ללא פשרות, במהירות ובזמינות מרבית לצד שירות אדיב ומתחשב. אני שמח לפתוח את הסניף בעיר לוד ולהביא את בשורת הרפואה הדחופה גם לתושבי העיר".

אל מיוני 'טרם' כמו בכל הסניפים בחרבי הארץ, מגיעים חברי קופות החולים הנזקקים לטיפולים דחופים שמבקשים לקבל טיפול מקצועי ואיכותי וללא זמני המתנה ארוכים המאפיינים את חדרי המיון בבתי החולים. ל'טרם' הסדרים עם כל קופות החולים כאשר מהלקוח נדרשת השתתפות עצמית נמוכה משמעותית מאגרת חדר מיון.

במיון 'טרם' ניתנים שירותים מגוונים בידי בכירי אנשי המקצוע הרפואיים כאשר במיון מעטפת רחבה של שירותי מעבדה, רנטגן והדמיה, לצד טיפולים מגוונים הניתנים בידי רופאים בכירים. על פי נתוני 'טרם' חוסכים רוב רובם של המטופלים עם הגעתם ל'טרם' את ההגעה לחדרי המיון הסואנים ובכך משלימים את הטיפול המקצועי במסגרת מיון 'טרם' בתוך כשעה.

המיון יפעל במכון השפלה, רחוב הנשיא 1, בכל ימות השבוע גם בשבתות וחגים, ימים א - ה 19:00-23:30 יום ו' 13:00-24:00 שבת 09:00-24:00. בהמשך תורחב הפעילות. פרטים נוספים ניתן למצוא באינטרנט, בחיפוש 'טרם לוד'.

בעניין הרפואה הדחופה יש לציין עוד כי לאחרונה נחנכה ניידת טיפול נמרץ חדשה בתחנת לוד, עם הציוד הרפואי המתקדם ביותר להצלת חיים בעיר. בנוסף קיימים בלוד שלושה אופנועים כונני מגן דוד אדום בנוסף לכוננים שמתניידים ברכבים פרטיים אשר מצוידים במיטב הציוד להצלת חיים ונותנים מענה רפואי עד הגעת האמבולנס.

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום