הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

מפקד תחנת לוד: "האיום על חיי ראש העיר לוד היה ממשי, אני שמח שהמעורבים טופלו"
חדשות

מפקד תחנת לוד: "האיום על חיי ראש העיר לוד היה ממשי, אני שמח שהמעורבים טופלו"

בתמונה: הערכה הדדית ושיתוף פעולה יוצאי דופן, רביבו ועזרא

 

כזכור, בתחילת החודש שעבר, נקרא ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו, בדחיפות לשיחה עם מפקד מרחב שפלה במשטרה ומפקד תחנת לוד, אשר הציגו בפניו מידע מודיעיני, לפיו קיים חשש שגורמים מסוימים עלולים לפגוע בו. קציני המשטרה הודיעו לראש העיר כי הוא סווג כמאוים בדרגה 6, הגבוהה ביותר, לפיכך תוגברה האבטחה סביבו 24 שעות ביממה.

במשטרת ישראל לא לקחו כל סיכון ולאחר ביצוע הערכת מצב החליטו לקבוע סל אבטחה הדוק עבור ראש העיר. בתוך כך תוגברה במשך כל החודש האחרון האבטחה סביב ראש העיר יאיר רביבו ובני משפחתו, סביבת מגוריו ולשכתו רושתו במצלמות אבטחה.

בישיבת המועצה שהתקיימה השבוע, הודיע מפקד תחנת לוד, סנ"צ יגאל עזרא, כי האיום על חיי ראש העיר היה ממשי, וכי הוא שמח שהמעורבים טופלו. עוד ציין שרמת האיום כלפי ראש העיר ירדה לרמה 4, וכי המשטרה תטפל בחומרה בכל ביטוי של איום כזה או אחר.

מפקד התחנה לא ציין את זהותם של המעורבים, עם זאת וככל הנראה, האיומים היו תוצאה של הסתה כנגד ראש העיר, בעקבות הריסות מבנים בלתי חוקיים ותמיכתו בעניין חוק המואזין המתגבש, וכן שורה של צעדים נחושים שהוא מוביל לאכיפת החוק והסדר בלוד.

ראש העיר הודה למפקד תחנת לוד על הפעילות הנחושה והנמרצת של המשטרה לאיתור המעורבים, ושיבח את שיתוף הפעולה ההדוק עמו בכל הקשור לאכיפת החוק והסדר בעיר.

דבר האיום אשר פורסם באמצעי התקשורת הארציים והמקומיים, הביא לגל עצום של תגובות והודעות תמיכה מצד תושבי העיר ומחוצה לה, במטרה לחזק את ראש העיר. "חברים יקרים, תודה על כל הודעות התמיכה. משפחתי ואני חזקים תודה לאל, וסומכים על בורא עולם ועל המשטרה. לא אירתע מאיומים כאלה ואחרים, אמשיך בע"ה לפעול בנחישות וללא מורא לשרת אתכם על מנת לשפר את איכות החיים של כולנו ולהפוך את לוד למקום שנעים ובטוח לחיות בו", אמר אז יאיר רביבו בתגובה לפרסומים בתקשורת.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום