הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

המרכז לתיאטרון לוד ממשיך לבעוט
חדשות

המרכז לתיאטרון לוד ממשיך לבעוט

קטע מתוך ההצגה גרעינים

יאיר רביבו ופנינה רינצלר מקדמים יחד את תיאטרון לוד

ביום רביעי האחרון עלו קבוצת התיאטרון הקהילתי של המרכז לתיאטרון לוד בהופעה חגיגית של הצגתם  "גרעינים". בהופעה נכחו: עוזי דיין יו"ר מפעל הפיס שתמך בהקמת התיאטרון, ראש העיר עו"ד יאיר רביבו שמפרגן לתיאטרון ומעודד רבות את פעילותו, ואביב וסרמן סגן ראש העיר לשעבר שמלווה גם הוא את התיאטרון מראשיתו.

"ערב ההצגה של התיאטרון הקהילתי היווה גם רגע מרגש של הכרה בעשייתו של המרכז לתיאטרון לוד כאן בעיר, לא מובן מאליו שקבוצת אמנים מגיעה לעיר כדי ליצור ומקבלים אותה כך בפרגון ובזרועות פתוחות מתחילת הדרך. הקשר עם הקהילה לא נגמר בלאסוף תושבים לכדי קבוצת תיאטרון קהילתי, זו קבוצה שהיא אוסף של אנשים מוכשרים שהפכו להיות שופר העיר", אמרה פנינה רינצלר מייסדת התיאטרון.

לצידה מנחה את הקבוצה גם שריאל יגודניק, חבר באנסמבל התיאטרון, ביחד, הם מנחים את הקבוצה זו השנה השלישית.

בהצגה גרעינים שעלתה לראשונה ביולי 2016, יש מכל הגוונים שמביאה העיר לוד, הזיכרונות מפעם, פסיפס המגזרים והעדות שיש כאן, אור גדול על הנקודות החיוביות בעיר לוד, ריחות, מוסיקה, טעמים, לצד נימת ביקורת מבוקרת על מה שעוד כדאי לשפר, ואם כל זה לא מספיק מחולק גם קוסקוס בסוף ההצגה.

חברי התיאטרון הקהילתי לוקחים לעיתים חלק גם בהפקות המקצועיות של התיאטרון ובפעילויות התיאטרון בעיר.

הופיעו בגרעינים: אתי אלול בוכניק, אורי קאופמן, דני קבזון, יהודית יצחקי, יהודית קניאס, מאיה בטשווילי, משה ברק, סוזי אשכנזי, סמהאר שעאבן, רונן אדלר, שרון צדיק.

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום