הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

שותפות הורים בבית חינוך "זבולון המר" בלוד
חדשות

 שותפות הורים בבית חינוך "זבולון המר" בלוד

בתמונה: הורים מגיעים ליום הוראה מלא בזבולון המר

כמדי שנה אנו נהנים מעושר של מידע המועבר לתלמידים על ידי הורי בית הספר. אין זה מובן מאליו כי ההורים עוצרים את שגרת חייהם, מגיעים ליום הוראה מלא ומעורבים הלכה למעשה בביה"ס. ההורים המעשירים בוחרים את הנושא אותו ירצו ללמד, וכל זאת מתוך עיסוקים או תחביבם, ומעבירים מעולמם לתלמידים ולמורים.

ביום זה היו מגוון של העשרות, כגון: שיווק נכון ברשתות החברתיות, הכרת העדה האתיופית ומנהגיה, החשיבות הגדולה של המעורבות החברתית, הכלב - ידידו הטוב של האדם, הכרת תפקיד השופט בבית המשפט וחשיבות התזונה הנכונה כאורח חיים בריא ומתוך כך הכנת ממתקי בריאות.

"זו ההזדמנות לומר תודה מקרב לב להורים: פרופ' לאוניד פייגל, אודליה ארז, שירן בידה, יוליה גרמש, תמר וורלי, פיסה אפריים, נחשון שלום, אוריאל ויצמן ,תמיר גיאסוב ,סרגיי לשצ'נקו , ד"ר אנה פלדמן, ד"ר יוסי אריה, סיגל שמר, גלינה סמית ואלכס יונטנוב" אמרו בהנהלת בית הספר, "תודה ענקית לרכזת החינוך החברתי, המורה יפעת הלל, המנצחת על כל התחום החברתי בביה"ס ביד רמה. יום למידה זה אפשר לכולנו הצצה לעולמות נוספים, מתחומי ידע שונים, ובזכות ההון האנושי הועשרנו מורים ותלמידים כאחד.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום