הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

אור ירוק לבית ספר לוי אשכול בלוד
חדשות

אור ירוק לבית ספר לוי אשכול בלוד

בתמונות: בפעילות אור ירוק בבית ספר לוי אשכול בלוד

בעשור האחרון נהרגו למרבה הצער ילדים רבים בתאונות דרכים בשנה. בבית ספר לוי אשכול מבינים כי ביטחונם של הילדים בכביש הוא פועל יוצא של חינוך לבטיחות בדרכים והקניית הרגלים נכונים של התנהגות בדרך.

לדברי ורד וייס רכזת זה"ב – "חשבנו מחוץ לקופסה, והחלטנו כי מעבר לשיעורי זה"ב הנלמדים בקביעות יש לזמן לתלמידים פעילות שונה וחווייתית".

מדובר בפעילות מטעם עמותת "אור ירוק" ובשיתוף בנק מזרחי טפחות. אל ביה"ס הגיעה ניידת ובתוכה שלל אביזרים ואמצעי הפעלה. במהלך הפעילות בתחנות השתתפו התלמידים במשחק "מונופול" עצום ממדים, הנפרס על הרצפה ומדמה התנהלות בכביש. התלמידים נדרשו לבצע משימות שניתנו להם באמצעות קלפי-המשחק גדולי הממדים.

בנוסף, התנסו התלמידים בנסיעה במכוניות קארטינג במסלול מכשולים מיוחד, בתחרות מכוניות על שלט תוך כתיבת הודעות סמס, תחנת למידה על חצייה בטוחה, רכיבה על אופניים ועוד. התלמידים שיתפו פעולה, הפעילו חשיבה ונהנו מכל רגע.

"תודה מיוחדת למתנדבים מעמותת 'אור ירוק' ומתנדבים מבנק מזרחי טפחות וכן לצוות ההוראה של ביה"ס על הפעלת התלמידים בתחנות. נמשיך לפעול ללא לאות בכדי להטמיע בתלמידינו את כללי הבטיחות בדרכים ולהקנות להם כלים להתמודד עם הסכנות, בצורה מהנה וייחודית, וזאת על מנת להוביל לשינוי התנהגותם כילדים בהווה וכמבוגרים בעתיד", סיכמה מנהלת ביה"ס ענת אסף.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום