הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

ראש העיר יאיר רביבו: לוד טובה להשקעה היום יותר מתמיד!
חדשות

ראש העיר יאיר רביבו: לוד טובה להשקעה היום יותר מתמיד!

דירוג "מדלן" ממקם את העיר לוד במקום החמישי מבין כל הישובים בארץ בתשואה מנדל*ראש העיר עו"ד יאיר רביבו: "שימו לב כי דירה ממוצעת הכפילה את עצמה ב-5 השנים האחרונות, ושילשה את עצמה תוך עשור. ברוך השם, נכון שזה מדהים?"

בתמונה: סיבה טובה להיות מרוצה, ראש העיר יאיר רביבו

על פי מדלן, התשואה המשוקללת על דירה בלוד, המורכבת מתשואת הון 13.6%, תשואת שכר דירה 4%, עומדת על 17.5%.

בשנתיים האחרונות הופיעה העיר לוד בהקשר זה בעיתונים הכלכליים ובאתרי הכלכלה המובילים בישראל, לפיהם העיר לוד מהווה הזדמנות מעולה למגורים והשקעה, נוכח עליית מחירי הדירות בשיעורים הגבוהים שהיא רושמת.

אין ספק כי עלייה במחירי הנדל"ן המעידה על שיפור ניכר באיכות החיים בעיר, זהו אחד המבחנים להצלחה של הנהגת עיר. ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, היה שבע רצון נוכח הנתונים: "לוד מחדשת פניה, תנופת פיתוח אדירה תחל כאן בע"ה. בקרוב מאוד נתחיל לראות מנופים בקו הרקיע של לוד, בכל רחבי העיר, לא רק באחיסמך, גם בגני אביב של צמודי קרקע ובנייה רוויה בשכ' שגיא, באזורים נוספים במרכז העיר, בשכונות חדשות על אדמות בן שמן, ניר צבי, וזאת נוסף על התחדשות עירונית וחיזוק השכונות הוותיקות במרכז העיר, דוגמת פרויקט "מגדלי נימרוב" בממשלתי ופרויקטים של תמ"א 38. בהחלט בשורה לצעירים ולתושבי העיר שמבקשים להישאר בעיר ולשפר דיור. זהו האתגר שלנו להשאיר את הצעירים בלוד ולמשוך אוכלוסייה חילונית ציונית ממרכז הארץ שתבוא ללוד, תראה את העיר כמקום אטרקטיבי למגורים, עיר בצמיחה מחודשת, עם חינוך איכותי, שפע מקורות תעסוקה, תנופת פיתוח ודיור בר השגה. השאיפה שלי היא להחזיר את הזוגות הצעירים שעזבו את לוד לטובת שוהם, מודיעין, ראשון ובאר יעקב, ושבו בנים לגבולם".

 

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום