הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

לוד ארחה את הכנס החצי שנתי של רוטרי ישראל
חדשות

לוד ארחה את הכנס החצי שנתי של רוטרי ישראל

בתמונה: אמיל אל אסמר עם גבי אורן הנגיד הנבחר מתי הראל ורעייתו

ביום שישי האחרון, ארח מועדון רוטרי לוד את הכנס השנתי של רוטרי ישראל, בהשתתפות מאות חברי רוטרי מעשרות מועדונים מכל רחבי הארץ ממעלות ונהריה שבצפון ועד אילת שבדרום.

הכנס נפתח בנגינת שלישיית חלילי צד מבית הספר יצחק נבון למחוננים ומצטיינים במוסיקה בלוד, שהסבו הנאה רבה לקהל.

שוקי נתן שהנחה את הכנס, הזמין את מירי בוחניק, נשיאת מועדון רוטרי לוד שברכה את באי הכנס על הגעתם ללוד ואיחלה דיונים פוריים.

הכנס החצי שנתי, הנו מחשובי המפגשים של רוטרי ישראל, ובסופו בוחרים בנגיד שיכהן.

גבי אורן, נגיד רוטרי ישראל, סקר את הפעילות הענפה של האזור בחצי השנה החולפת תוך הצגת פעילויות בנושאים שבהם הארגון עוסק, בהם פרויקט חילופי נוער, קשרים בינלאומיים של רוטרי, מיזם הטיפול בחיילים בודדים ופרויקט הסיוע לאזור טורקנה בקניה שעיקרו, "טיפה" יצירת חקלאות באזור מדברי (מיזם שגם מועדון לוד תרם לו).

בתום הרצאתו של אמנון יוסף, יו"ר ארגון דוברי הרשויות המקומיות  בישראל, הכריז נג"ל אמיל אל אסמר יו"ר הוועדה לבחירת הנגיד על בחירתו של מתי הראל ממועדון שרון הרצליה לנגיד רוטרי ישראל לשנת 2019/20.

באתנחתא הופיע איציק, דייר במעון אביב, בשני שירים שהלהיבו את הקהל. לאחר שירת התקווה וכיבוד כיד המלך, התפזרו מאות האורחים אשר לא חסכו שבחים ממועדון לוד על הארגון המופתי של הכנס.

זו הפעם החמישית שמועדון לוד מארח את הכנס החצי שנתי של רוטרי ישראל. כיבד את הטקס בנוכחותו מנכ"ל העירייה אהרון אטיאס, אשר מקיים שיתוף פעולה פורה עם מועדון לוד.

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום