הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

אוהדי הפועל חיפה זכו בטורניר "מדינת הכדורגל" שהתקיים בלוד
חדשות

אוהדי הפועל חיפה זכו בטורניר "מדינת הכדורגל" שהתקיים בלוד

14 קבוצות נפגשו לטורניר אוהדים בלוד, האוהדים באדום-שחור גברו על אוהדי הפועל ת"א 2:3 בגמר.

בתמונה: קבוצת אוהדי הפועל חיפה הזוכה בטורניר בלוד

טורניר אוהדי ליגת העל לשנת 2016 של “מדינת הכדורגל”, נערך ביום שישי האחרון באצטדיון העירוני בלוד בהשתתפות 14 קבוצות. אחרי מותחן גדול, קבוצת אוהדי הפועל חיפה ניצחה בגמר את קבוצת אוהדי הפועל תל אביב בתוצאה 2:3, וזכתה בטורניר.

הקבוצות שהשתתפו: הפועל באר שבע, מכבי פ"ת, נבחרת המכביסטים (מכבי ת"א), מועדון אוהדי קריית שמונה, בית"ר ירושלים, מועדון אוהדי הפועל רעננה, מועדון אוהדי הפועל חיפה, מכבי חיפה, מועדון אוהדי בני סכנין, הפועל ת"א, הפועל כפר סבא, מועדון אוהדי מ.ס אשדוד, מועדון אוהדי בני יהודה והפועל אשקלון.

יעקב הילל,  שחקן העבר של הפועל ת”א, דיבר על המשבר הגדול שעוברת קבוצתו בתקופה האחרונה: "נעשה להפועל תל אביב עוול גדול. זו קבוצה שהייתה במקום מאוד גבוה ועצוב לראות לאן הגענו. אסור בשום פנים לתת לפירוק לקרות, אני עושה כל מה שאני יכול בשביל שזה לא יקרה, משתמש בקשרים שלי ומדבר עם אנשים שאולי יוכלו לעזור".

מנהל אגף הספורט בעיריית לוד, מאיר אליהו' אמר על האירוע: "לוד מתפתחת מאוד בתחום הספורט, אנחנו שמחים לארח את הטורניר באצטדיון חדש שעבר שיפוץ ורוצים שתהיו השגרירים שלנו במדינה לספר מה קורה בלוד בתחום הספורט".קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום