הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

המשטרה תגברה את האבטחה סביב ראש העיר יאיר רביבו בשל מידע מודיעיני על כוונה לפגוע בו
חדשות

המשטרה תגברה את האבטחה סביב ראש העיר יאיר רביבו בשל מידע מודיעיני על כוונה לפגוע בו

פעילות נחושה לאכיפת החוק והסדר, רביבו עם מפקד המחוז והשר לביטחון פנים בסיור בלוד (ארכיון)

ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו, נקרא לפני מס' ימים בדחיפות לשיחה עם מפקד מרחב שפלה במשטרה ומפקד תחנת לוד, אשר הציגו בפניו מידע מודיעיני, לפיו קיים חשש שגורמים מסוימים עלולים לפגוע בו. קציני המשטרה הודיעו לראש העיר כי הוא סווג כמאוים בדרגה 6, הגבוהה ביותר, לפיכך תוגברה האבטחה סביבו 24 שעות ביממה.

בשלב זה ובשל החקירה הרגישה, לא ניתן להצביע על זהות הגורמים המאיימים, אולם בסביבתו הקרובה של ראש העיר מתגבשות הערכות לפיהם האיומים הינם תוצאה של הסתה כנגד ראש העיר, בעקבות הריסות מבנים בלתי חוקיים ותמיכתו בעניין חוק המואזין המתגבש, וכן שורה של צעדים נחושים שהוא מוביל לאכיפת החוק והסדר בלוד.

במשטרת ישראל לא לקחו כל סיכון ולאחר ביצוע הערכת מצב החליטו לקבוע סל אבטחה הדוק עבור ראש העיר. בתוך כך תוגברה כאמור האבטחה סביב ראש העיר יאיר רביבו ובני משפחתו וסביבת מגוריו ולשכתו רושתו במצלמות אבטחה. בנוסף, אנשי משטרה וגורמי אבטחה מעניקים לראש העיר טבעת אבטחה צמודה, וכן מבוצע פיקוח קפדני על הבאים לבניין העירייה.

דבר האיום אשר פורסם בתקשורת, הביא לגל עצום של תגובות והודעות תמיכה מצד תושבי העיר ומחוצה לה, במטרה לחזק את ראש העיר. "חברים יקרים, תודה על כל הודעות התמיכה. משפחתי ואני חזקים תודה לאל, וסומכים על בורא עולם ועל המשטרה. לא אירתע מאיומים כאלה ואחרים, אמשיך בע"ה לפעול בנחישות וללא מורא לשרת אתכם על מנת לשפר את איכות החיים של כולנו ולהפוך את לוד למקום שנעים ובטוח לחיות בו", אמר יאיר רביבו.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום