הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

יום גיבוש לפרוייקט 'מחוברים לקהילה' של הנוער העובד והלומד עם שכבה ט' בתיכון אורט לוד
חדשות

יום גיבוש לפרוייקט 'מחוברים לקהילה' של הנוער העובד והלומד עם שכבה ט' בתיכון אורט לוד

 יום גיבוש עם תלמידי כיתה ט' מתיכון אורט לוד

חניכי הנוער העובד והלומד ליד מועדון הנוער החדש שהקימה עבורם עיריית לוד

לפני כשבועיים התקיים יום גיבוש הפותח את פרוייקט 'מחוברים לקהילה' של הנוער העובד והלומד בלוד. משתתפי הפרוייקט הם תלמידי כיתה ט' מתיכון אורט המצטרפים לסניף התנועה ועוברים במהלך השנה פעילויות שונות הכוללות אתגרים, תרומה לקהילה, קורס לקראת הדרכה, יציאה לטיולים ואירועים והכל במסגרת התנועה.

התהליך המקדים ליום גיבוש כלל שיעורי חברה בכל שכבת ט' בנושא הפרוייקט וראיונות אישיים, כל מי שעבר את הריאיון האישי הגיע ליום הגיבוש ובסה"כ הצטרפו כ-30 חניכים חדשים לתנועה!

ביום הגיבוש עברו החניכים פעולה בנושא שינוי חברתי ובחירה במעורבות חברתית בקהילה והתנסו בפעילות לילדים בגן הילדים, בהם כל חניך קיבל 2 ילדים להדריך בפעילות, כל חניכי הפרויקט השתתפו והגן כולו היה מלא בשמחה ובאווירה חיובית.

מטרת הפרויקט היא הכשרת החניכים להיות פעילים בסניף בשנה הבאה. את הסיכום עשו ליד הסניף החדש שבנתה עיריית לוד ואשר ייחנך בקרוב. החניכים כבר מצפים ונרגשים לקראת פתיחתו, כפי שניתן לראות בתמונה.

מתנועת הנוער העובד והלומד ביקשו להודות לצוות היקר של תיכון אורט שאפשרו להם להוציא את יום הגיבוש לפועל כמתוכנן, ולהזמין את כל בני הנוער לאירוע הפתיחה של סניף לוד החדש בגן שמעוני. פרטים יפורסמו בקרוב.

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום