הודעות הדובר - ישן
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר - ישן

לוד חוגגת עצמאות 59 למדינת ישראל
חדשות

לוד חוגגת עצמאות 59 למדינת ישראל

* עשרות אלפים מתושבי לוד נהנו מהופעת אמנים וכוחות מקומיים על הבמה המרכזית * הכוכבת מיכל אמדורסקי * בנות הדיימונדז * להקת צוות "הבונקר" במופע ראפ * להקת המחול הייצוגית "רבידים" * בנות הסטודיו של קלוד * סטודיו ספקטור דנסינג * הזמר שבי בר * הזמר רוני אחיאל* הזמרת הלודאית שיר גבריאלוב *  וזיקוקין די-נור שהאירו את שמי לוד ועוד ועוד...

 

   
מימין - אלפי חוגגים גדשו את רחבת החגיגות בבמה המרכזית.. במרכז - בנות הדיימונדז' במופע קצבי. משמאל: מיכל אמדורסקי ולהקתה

 

   

הכוחות המקומיים - להקות המחול של העיר לוד.

 

   

הכוחות המקומיים - להקות המחול של העיר לוד.

 

   

הכוחות המקומיים - להקות המחול של העיר לוד.

 

         

מימין: הזמר רוני אחיאל במיטב להיטים. הזמר שבי בר בלהיט "מעיל אחד של גשם".  הזמרת הלודאיית המקסימה שיר גבריאלוב. ומשמאל: אילן הררי, יו"ר הועדה הממונה מברך את קהל החוגגים

 

חגיגות העצמאות בלוד, יזכרו בוודאי גם השנה, כמרהיבים ביותר שהיו בעיר בשנים האחרונות. אלפים מתושבי העיר יצאו מבתיהם בערב יום העצמאות, כדי להשתתף בחגיגות שנערכו בלוד לרגל 59 שנים לעצמאות ישראל. התושבים הציפו את איזור הבמה המרכזית שמוקמה בשד' ירושלים, וכשהם במצב רוח מרומם, נהנו החוגגים ממופעים מגוונים שנפתחו ע"י הכוחות המקומיים המעולים של לוד, ובהם רקדניות הסטודיו של הכוריאוגרף הלודאי המוביל במדינה -  קלוד דדיה וכן  ע"י רקדניות הסטודיו של אלזה ספקטור מגני אביב.

במה נוספת במתחם הגרעין התורני לציבור הדתי, מוקמה בחצר ביה"ס "נעם המאירי". חניכי "עזרא", "בני עקיבא" ומאות מהגרעין התורני, רקדו ושמחו ללא הפוגה ואף קיימו את הטקס המסורתי "מזיכרון לגבורה" לציון המעבר מיום הזכרון ליום העצמאות, הכולל תפילה חגיגית והדלקת משואות.

בהיכל התרבות העירוני ע"ש מקסים לוי, מוקמה במת הנוער עם מופע סטנד-אפ של שגיב פרידמן ומסיבת ריקודים עד אור הבוקר עם DJ "אחלה תוף".

החגיגות בבמה המרכזית נפתחו ע"י יו"ר הועדה הממונה היוצא, סמי תלאוי, וע"י יו"ר הועדה הממונה הנכנס, אילן הררי, אשר ברכו את אלפי החוגגים  והודו לכל השותפים לקיומם של החגיגות, ובהם לעובדי עיריית לוד בניהולו של אריאל בן חמו, לעובדי רשת המתנ"סים בניהולו של עו"ד יאיר רביבו, וכן למשטרת לוד בפיקודו של סנ"צ עמי אשד, לכולם על שיתוף הפעולה וחלוקת האחריות.

מיטב האומנים עלו בזה אחר זה על הבמה שקושטה בתפאורה מרהיבה. הזמרת והרקדנית מיכל אמדורסקי, פתחה את הערב המרהיב וסחפה את הקהל לקצב מסחרר. בהמשך עלו בזה אחר זה, להקות המחול והזמר של העיר לוד ובהם להקת המחול הייצוגית "רבידים", הסטודיו של "קלוד דדיה", רקדניות סטודיו "ספקטור דנסינג", רקדני "ליז אוחיון" ורקדני "אסתאר" במופע ג'אז, רקדני "ליזי מור" בריקודים סלוניים, רקדני מלוינה בריקוד גרוזיני, זמרי "צוות הבונקר", נערי הקפוארה במופע אומנות לחימה, והזמרים שבי בר בלהיט "מעיל אחד בגשם", רוני אחיאל במיטב להיטים, שיר גבריאלוב הזמרת הלודאית המקסימה, ולסיום בנות הדיימונדז' המדהימות במופע קצבי ותוסס, כאשר בשמים מעל, מופע זיקוקין די-נור מרהיב שטרם נראה כמותו בלוד והפרחת מאות בלונים בצבעי כחול-לבן.

בחצות בדיוק ובתזמון מדהים ו"מתוקתק" למופת, תמו החגיגות בבמה המרכזית. את הערב הנחה ניקי מיכאלי , המנחה הנצחי והמקצועי, ראש מינהל תרבות, נוער וספורט בעירייה.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום